Pustne lasulje !

631141  

član od: 14.11.2003

sporočila: 612

tema odprta - 27. nov 2007 10:05 | ogledi: 11.551 | odgovori: 3

Rada bi naredila lasuljo za Piko Nogavičko. Ali ima katera kakšen link kako to gre. Enkrat sem imela en link, pa ga ne najdem več.

Hvala za pomoč!

LP,

Klavaija

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. nov 2007 13:07

Volno naviješ okoli roke, da dobiš primerno dolžino, na enem koncu prerežeš zanke in imaš en kup niti dvojne dolžine tvoje podlahti, kar bi bilo ravno prav, če češ splest kitke (ki jih Pika mora imet). POtem to našiješ na kapo ali blago, sešito v nekakšno kapo. Lahko šivaš spiralno ali pa v vrstah. Nazadnje še spleteš kitke in to je to. Če češ, da bojo lepo stale kot pravi Piki, pa daj not še žico. Veri

neznan uporabnik

28. nov 2007 12:46

jaz sem enkrat našila volno na ženske nogavice...ker so zelo rastegljive se prilega vsaki glavi... lp lovebeyba

passi  

član od: 8.6.2010

sporočila: 20

11. okt 2012 7:50

Uf, vem, tema nenormalno stara :) Gre pa zato, ker me zanima, če je možno dobit kakšen video posnetek na na youtubu al pa kej podobnega, da lasulje ne kupujem ravno, ker cena kot so tukej, ni ravno ful pocen. Sicer si predstavljam, kako naj bi ta lasulja, če volno naviješ okol roke, zgledala, ampak dobim same laske, s katerimi nimam potem praktično kej delat.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti