Mlinček za žito

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

9. jun 2008 19:47

Tudi mene so navdušili na sejmu Altermed v Celju, ki je bil zadnji vikend v maju. Še bolj zanimiv pa mi je bil aparat za pripravo sojinega, riževega, itd mleka. Mleko pripravljeno iz ovsenih kosmičev in kokosa je bilo res zelo okusno. Tako, da bom verjetno najbrej zbrala denar za to zadevo, potem pa še za mlinček. katjushka

ninky  

član od: 19.1.2005

sporočila: 127

9. jun 2008 21:13

v petek sem videla, da imajo mlinčke za žito v ljubljani na trubarevi, v trgovinici zrno do zrna. mislim, da se trgovinica tako imenuje. ninky

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

10. sep 2008 13:03

rimljanka je napisal/a:

Atina, moja prijateljica ima novega, je navdušena. Če te zanima, lahko poizvem podrobnosti.

[nagelj] rimljanka - zasebno mnenje
No tole sem pa spregledala. Ja, bi me zanimale podrobnosti (katerega, cena, kakšno moko ven dobi, funkcije ...) Atina

daga  

član od: 18.5.2007

sporočila: 1410

10. sep 2008 16:13

Tudi mene zanima tak vsestranski mlinček, sem si ga vedno želela, zato upam, da ga bom tudi imela. daga

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti