Božični sejem v ljubljani

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

16. nov 2011 9:58

roža je napisal/a:

 

Skratka, meni se zdi ponudba, ki ustreza vašim željam, bolj skromna. Veliko več slovenskih dobrot najdeš na tržnici, predvsem v času eko tržnice.

roža

 

Se strinjam. Lani sva bila oba s fantom, ki je Ljubljančan in je bil večkrat na tem "sejmu", razočarana. Na večini stojnic so ponujali hrano in pijačo, kakršnih koli drugih izdelkov je bilo malo.



JJ

Sporočilo je spremenil(a) JanisJoplin dne 16.nov 2011 09:58

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

8. dec 2011 12:28

Hja letošnji je tudi bolj žalost zaenkrat. Kar zadeva okus kuhančkov sem se pa odločila, da je najboljši pripravljen doma     Po dveh včeraj mi je bilo namreč še cel večer  

Bom pa sigurno šibala spet po kakšne rokavičke&šale za pod smrekico ;)

OlivaB

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. dec 2011 15:08

OlivaB je napisal/a:

Hja letošnji je tudi bolj žalost zaenkrat. Kar zadeva okus kuhančkov sem se pa odločila, da je najboljši pripravljen doma     Po dveh včeraj mi je bilo namreč še cel večer  

Bom pa sigurno šibala spet po kakšne rokavičke&šale za pod smrekico ;)


OlivaB

 

Najbrž tudi zaradi cene

JJ

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

8. dec 2011 16:48

Zaradi mene bi bil lahko 2 evra pa pol, samo da bi bil res dober kuhanček, tako je pa samo topla in osladkana voda z katero so sod od vina pomili. Men ni potegnil. Drugače je pa lepo. Res tisto predpraznično vzdušje z vsemi tistimi lučkami, klepetavo množico, stojnicami in kramo na njih.V redu.

janko1

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. dec 2011 16:59

No, ravno to sem imela v mislih-razmerje med ceno in "kvaliteto" (ki je ni). Jaz načrtujem "pohod" v nedeljo, če ne bo dežja.

JJ

OlivaB  

član od: 5.7.2011

sporočila: 649

8. dec 2011 18:05

Kar zadeva mene, me ne nika več tudi če mi ga dajo zastonj. Z družbo bom še šla, zaradi vzdušja, si bom pa raje v maxiju vzela coffee-to-go, da bom lahko premražene roke grela  Janko, tvojemu spisku sestavin dodaš še klinčke in je to to ja   

Tud okrasitev sama - a ni ista že nekaj let zapored? No vsaj okrog Tromostovja se mi tko čez prste zdi... Sej je lepo, da šparajo pri proračunu v takšnih časih kot so zdaj, sam vseeno. Malo bi zamenjali razporeditev lučk pa bi se že poznalo. Sej vem ja, najlažje je šimfat 

OlivaB

JanisJoplin  

član od: 20.1.2011

sporočila: 1953

8. dec 2011 18:08

Ravno zadnjič sem poslušala na radiu glede lučk - da sicer nekaj ostaja enako, ampak vsako leto dodajajo. Nisem pa si zapomnila, kaj naj bi letos dodali

JJ

janko1  

član od: 3.11.2010

sporočila: 468

8. dec 2011 18:40

Hi hi hi, tisti spermiji, imajo že kar nekaj let, tisti so že za prvi razred............

janko1

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

8. dec 2011 22:37

janko1 je napisal/a:

Hi hi hi, tisti spermiji, imajo že kar nekaj let, tisti so že za prvi razred............



janko1

lej no lej, tud drugi imajo enake asociacije.....

lp

cervus

kozamurnik

sporočila: 2311

9. dec 2011 9:16

No, moji prijatelji iz tujine so tu, jutri gremo na potep po praznični Ljubljani. Pravite, da je kuhanček bolj klavrn, na ampak verjetno je kje blizu Tromostovja kak pameten lokal kjer bi lahko spili zares dobro kuhano vino? Da si ne bom delala sramote s pocukrano vodo Hvala murnik

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti