Rabim vašo pomoč :)

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

tema odprta - 26. nov 2007 7:11 | ogledi: 1.888 | odgovori: 4

Živjo! Rabim mal pomoči. Znanka jutri praznuje 50 let,Abrahama torej. Ker sama zelo nerada kuha,ji bodo pripravili za hec eno večerjo. AMpak tako hudo, mizo bodo okrasil svečke,... Meni je sestavljen...preprost radi pa bi da bi blo na meniju napisan kot v kakšnih super restavracijah v stilu "goveji steak na posteljici iz rukole..." kšne take odpuljene... rada bi da mi pomagate s temi imeni... Meni je sledeč:

Kraški pršut z melono

gobova juha

njoki z gorgonzolo

šatobrijan(zraven kroketi,ocvrta cvetača,korenček,šparglji)

sezonska solata

palačinke s čokolado

Prosim prosim,čimveč idej... če se da do danes zvečer ali jutri dopoldne

HVALAAAA!!! [pribor]

evagirl

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

26. nov 2007 8:26

kraški pršut obogaten s koščki melone juha iz svežih in okusnih gobic njoki skriti v gorgonzolini omaki zelenjavni šatobrijan za zdravje pisana solata slastne palačinke s čokoladnim nadevom to je nekaj na hitro. zagotovo še ti bodo druge kaj napisale pa boš lahko skombinirala. če želiš jedilnik ki bo res lep na izgled ti priporočam naslednje: - uporabi malo trši papir, lahko je imitacija starega papira ali pa kakšnega ravno prav bleščečega - pobrskaj po netu in poišči kakšno fensi pisavo, ki so jo pisali nekoč - po wordu prebrskaj in list okrasi z okvirjem. torej na lep papir z lepimi črkami napiši jedilnik in po potrebi še list okrasi ali lastnoročno ali z računalnikom. odsvetujem razne barvne variante, črna je ravno prava in tudi kakšne bleščice za okras so odveč. in na koncu list v vstavi v uglajeno mapico in uspeh bo zagotovljen. nektarina

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

26. nov 2007 8:33

hvala,super ideje evagirl

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

26. nov 2007 9:17

POnavadi mi take stvari bolj sedejo, danes pa ni ravno moj dan. Pa vseeno dva predloga, mogoče ti bosta všeč. Za razvajanje vaših okusov pa vam danes ponujamo meni, sestavljen iz Hladna predjed : slano- strastne rezine Juha : uvertura štirih strani neba Topla predjed : simfonija nebes in zemlje Glavna jed : addagio za brbončice na posteljici iz rajske pene Sladica : sladke sanje Za razvajanje vaših okusov pa vam danes ponujamo meni, sestavljen iz Hladna predjed : angelske rezine Juha : juha vzhodno od nikjer Topla predjed : nebeški oblački Glavna jed : od pekla do raja Sladica : korak do nebes Lp, pa veliko zabave in uspešno presenečenje, helenag

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

26. nov 2007 10:26

Hvala tudi tebi za predloge!Super bo ratal evagirl

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti