"semiš" škornji

neznan uporabnik

25. nov 2007 19:53

jaz imam pa ene črtne škornje iz semiša pa sem zadovoljna z njimi, prav tako pa mi odgovarja imitacija usnja... lp lovebeyba

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

4. dec 2007 18:58

Jaz ne bi kupila škornjev/čevljev iz kakršne koli imitacije, razen mogoče japank za na plažo... sem se že za... pa mi je bilo vedno žal, tako da mislim da se splača malo potruditi, da najdeš tisti čevelj-s škornji je še težje, ki ti res odgovarja-pa cena niti ni tako pomembna, saj gre za naše noge in zdravje, a ne... denar pa itak zapraviš, če ne za kvalitetne čevlje pa za kaj drugega. mene pri letošnjih škornjih najbolj moti to, da so vsi modeli zgoraj široki, da štrlijo stran od noge, ampak sem si res vzela čas in sem našla takšne, ki imajo jezik ločen od preostalega škornja-kot čevlji ali superge, pa vezalke do vrha, da ga lahko stisnem po obliki noge in so res enkratni....sem čist happy, aja pa usnjeni so :) samo še tole: semiš mi itak ni všeč ker vedno zgleda nekako umazan, z imitacijo pa je verjetno podobno. mala zelena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

MOJ vrtrdkapica
Kaj jutri za kosilo?Dragička
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti