Bojkot nakupovanja

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

13. mar 2011 19:40

multivitamin je napisal/a:

Cigaret pa nisem kupil, ker se že 6 dan postim od nikotina.

 

Multivitamin


multivitamin

Priden, multi 

Blanchy

neznan uporabnik

13. mar 2011 19:47

Saj me muči na momente ful. Ampak ne skoz. Pride tak v valovih po 10 minut. Spim normalno. Sem mislil,da bo huje. Glede na to, da kadim že 20 let. Kavo tud pijem brez frke. Mah, bo že. Ne bom nič rekel. 6 dni sem zdržal. Če bom 30 ok, če bom eno leto še bolj ok. Če pa ne bom, pa tud ne bo konc sveta.

 

Multivitamin

multivitamin

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

13. mar 2011 20:03

Super Multi! Držim pesti zate.

nola

naor  

član od: 4.3.2010

sporočila: 7767

13. mar 2011 20:05

Točno tako. Te pa podpiram. Če zdržiš, boš veliko naredil za svoje zdravje in za svoj mošnjiček. Če pa ne boš, si boš rekel, poskusil sem pa le, bo naslednjič bolje.

 

naor

neznan uporabnik

13. mar 2011 20:13

Hvala Blanči pa Nola.

Samo, jaz sem šel v to čist tak, brez, da bi načrtoval. Če mi rata, mi rata. Če ne, bom pač dve runde s pležuhom pelal. Pa namesto 3 litre borovničk bom prneso 5. Zaj si že 6 dni domišlam oz. vizualiziram, da čepim v avionu, kjer se ne sme kadit. Pa nikak ta avion,da pristane. Bom moral še krožit dolgo. Sem pa v 6 dneh pršparal 20 evrov. Jao meni. Čekiram,do kam si lahko dejansko kupim za 1200 karto,če eno leto vzdržim.. Tak si pomagam, ko me zgrabi ona sla. Pa stokrat na dan štejem one kovance,ki jih dajem na stran, namesto za čike.

 

Tak je Naor. Če rata, rata. Delam na tem. Če mi pa spodleti, pa bog pomagaj.

 

Multivitamin



multivitamin

Sporočilo je spremenil(a) multivitamin dne 13. 2011 20:16

zaja  

član od: 7.12.2009

sporočila: 207

13. mar 2011 20:16

Multivitamin, pohvale vredno!!! Ja, kar tako naprej,boš videl, da bo ratal.Meni je uspelo 19. bo 9 mesecev od kar ne prižgem cigareta, ampak po 43tih letih.Pa se mi kar fajn zdi, ko drugi okoli mene še kadijo, me sploh ne moti in tudi ne pomislim, da bi ga še prižgala.Čestitam, kar tako naprej. zaja

violy  

član od: 12.3.2011

sporočila: 38

13. mar 2011 20:17

Bravo multivitamin! Samo vztrajaj in uspelo ti bo! Moj oče je kadil 15 let, se odločil in naenkrat nehal in zdaj mu smrdi cigaret, če kdo drug kadi. violy

neznan uporabnik

13. mar 2011 20:20

Fajn zaja. Saj, kot sem rekel. Bom sproti videl kako bo. Ne bom rekel, nikol več. Pa nič se nisem pripravljal na to. Enostavno nisem kupil cigaret in pika. Od prejšnega torka naprej.

 

Multivitamin

multivitamin

franciska  

član od: 15.2.2011

sporočila: 144

13. mar 2011 20:55

Bom držala pesti, da boš zdržal. Sama se še nisem odločila, sem pa blizu da se. Kr korajžno in dajej evrčke na kupček, te bo kar malo motiviralo. Še enkrat zdrži,Če bo preveč hudo (živčki) pa, saj veš..... franciska

neznan uporabnik

13. mar 2011 21:06

Pa ves kak naredi franciska. Tak kot sem jaz. Eno jutro si pač ne kupi cigaret. Pa najprej eno uro zdrži, pa dve, potem 5. Tak si domišljaj kot jaz. Recmo, da si se vkrcala na avion za Dubai. Do tja je eno 6 ur. Pa 6 ur nema čikeca. Pol po 6 urah si pa v mislih predstavljaj,da tam neka total piz.....pa mora avion krožit. Recmo še tri ure. Pa tak. Iz minute v minuto. Samo, jaz sebi nisem miselno prepovedal nakupa cigaret. Pa poskusi. Saj,če boš med malco letela v trafiko po njih ni nič narobe. Pač nisi zmogla. Pa kaj pol. Boš pa v tretjem al pa po stotem takem miselnem poletu zmogla. Nič se na to pripravljat. Pa nekaj silit. Poskusi. Saj sem tud jaz komaj 6 dan brez. To je še zelo majavo vse. Ampak minute medtem tečejo, brez nikotina.

 

 

Multivitamin

multivitamin

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti