Odprtje novega foruma

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

tema odprta - 24. nov 2007 11:13 | ogledi: 984 | odgovori: 3

Predlagam modelatorju da odpre čisto novo temo oziroma forum z naslovom DOGAJA SE,saj vidim da kar naprej nekaj iščemo in se nekateri bolj slabo znajdemo,me pa vedno zanima kaj se kje dogaja,pa tega ni vedno mogoče najti,saj mogoče sploh ni na netu.Veliko stvari se dogaja po Sloveniji in so bolj lokalnega značaja,saj so največkrat v šolah.dvoranah in še kje bogu za hrbtom.Ta teden bom hodila po gorenjski in me veseli da je katy na to opozorila,ravno tako kristina na vzpenjačo,vendar če nebi pregledala vse tega niti nebi opazila.Upam da bo ta ideja padla na plodna tla,če pa je že mogoče ta tema kje odprta se pa opravičujem,jo bom poskušala poiskati.

anaeva

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

24. nov 2007 11:27

hvala,prej nisem našla,mogoče bi morala to biti prav tema,saj toliko za nazaj res nisem skakala hvala še enkrat anaeva

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

24. nov 2007 12:12

No, saj imaš na portalu rubriko ISKANJE, pa iščeš tam. rimljanka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti