Zajtrk

plopsa  

član od: 28.11.2006

sporočila: 441

25. nov 2007 21:05

neverjerjetno kako ste vsi pridni in jutranji,...... jaz priznam da če nebi bilo otrok za nafutrat, jaz čez teden nebi jedla zjutraj nič , plopsa

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

25. nov 2007 22:14

Hja, pridni,...Jaz imam zaresni zajtrk čez vikend, ker tistemu kufetu in piškotom ob 5:30 to ne moreš reči. Zajtrk imam potem v službi, pe še to, če me nobeden grdo ne gleda,.... Jelenckova

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

26. nov 2007 4:05

Jaz jem, kaj mi trenutno zadiši. Naj bo to jajce na oko, kakšen namaz na kruh, včasih musli, ali pa kar domačo šunko, zaseko in čebulo. Včasih je sendvič, jogurt, maslo in marmelada, med, kosmiči, čokolešnik.... Neizmerno dosti je za pojest in izbira je tudi zelo velika. Kaj je vhladilniku, zraven pa od čebule, paprike in paradižnika, kakšen ostanek od včerajšnjega kosila......

Pri nas je zajtrk obvezen, ko sem pa v službi, pa tudi, ker grem v službo že ob 3:30, odnesem kaj s sabo, pa tudi jabolko, pomarančo, puding, kekse.... 

Kyara

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

26. nov 2007 4:09

Meni zajtrk kot pravi zajtrk še na misel ne pride. Obvezno pa dan začnem s skodelico vode+ domačega jabolčnega kisa in veliko skodelico kave z mlekom (kar pa zame ni pravi zajtrk). Moj trebušček se začne oglašati šele po nekaj urah. Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti