Mojster goljat - poročno pecivo

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

23. nov 2007 19:00

Vandrovka, sem ti jo poslala. Ja mislim, da sva sedele ena za drugo. LP.

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

23. nov 2007 19:05

Tale Goljat bi pa lahko bil kakšen konkreten donator na naslednjem kul slo pikniku. Stričko mora bit od vraga, da toliko mladih punc k njemu hodi , občudujem moške, ki znajo kuhat (fajn je, če znajo zraven še dobro služit, tale gospod se ziher ne pripelje na tečaje s katrco ).

Jade in stana r., po pravic povejta, če tud dobro zgleda? Ah, kaj sploh sprašujem... nekaj že mora bit na tem

Ognjič

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

23. nov 2007 20:30

Loni hvala za recepte. Sem že vse pojedla z očmi. breskva

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

23. nov 2007 20:38

ognjič če boš vpisala v google mojstrovo ime in šla na slikice potem boš videla njegovo sliko in potem lahko sama presodiš če dobro zgleda. meni se zdi prav šarmanten gospod. tudi jaz občudujem moške ki znajo kuhati, sploh njega ki je tak mojster. nektarina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

24. nov 2007 6:57

Ognjič, mojster se pripelje kar na dveh kolesih, ker stanuje zraven prostora za tečaje, avta pa nima slabega, ja Sicer pa ta zasvoji s svojo energijo in pozitivno naravnanostjo, smehom in optimizmom. Meni je prav žal, da sem bila včeraj na zadnjem tečaju. Sem pa gledala in se zamislila, kako je lepo oblikoval vrtnice - se da tudi z močno moško roko in prsti narediti nežno rožico... katka

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

24. nov 2007 12:40

He, he... Mojster Goljat je prav fejst! Pa od hudiča tudi, se je včeraj prav fajn zabaval z nami, , ...

 

Ne da smo zna kuhat, tudi obvlada vse, kar ga vprašaš, vse pomaga, vse pokaže... Takih ljudi je malo, ki tako lepo znajo delati z ljudmi.  zato je tudi toliko kuharic in kuharjev kar naprej pri njemu.

Včeraj sem prišla domov iz tečaja in doma je bilo vroče, dišalo je... Pa kruhu, se je moj mož naučil pri mojstru delat in zdaj ga samo on peče doma... Kuharica37, z njim bi se tudi lahko kaj menila, zdaj obvlada zadevo...

 

A ima kera slikce od včeraj??? 

lidka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

24. nov 2007 13:00

lidka, saj sem jih dala gor na ono temo bile ste lušne pa-pa katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti