Darila za praznike

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. nov 2009 15:47

joj super je tole gledat kako vse ustvarjate. tudi sama najraje dobim doma narejeno darilo, še posebi če je za pojesti ;) sama bom delala za prijateljice in fantovo družino domačo čokolado. prijateljicam bom naredila še kakšne uhančke... aja za fanta... pa še ne vem ;) upam da bo izrazil kakšno željo, če ne sem v temi.. bannanna_v_slo ;)

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

25. nov 2009 15:52

aja aja, ful lepe škatle za kekse so imeli v butlersu. ne vem če jih še imajo. gor so bli pa narisani medeni možiclji. na strani od butlersa je kar nekaj materiala bannanna_v_slo ;)

panaja  

član od: 4.7.2007

sporočila: 45

25. nov 2009 16:24

Mogoče kdo ve kje bi se dalo kupiti igračo Superman? panaja

Kalpana  

član od: 20.7.2009

sporočila: 62

25. nov 2009 16:35

Za otroke je po mojem mnenju dobro darilo tudi karta za obisk Hiše eksperimentov - stane 5 evrov (družinska pa 20 evrov - velja za 5 obiskov), otroci se tam fino zabavajo, pa še kaj se naučijo. Drugače pa so moji plani za darila trenutno knjiga (točno določena za točno določeno osebo), najmanj ena bedlam kocka,enoletna naročnina na Unikat, poskusila bom narest eno verižico iz fimo mase, (malo sem skeptična, še nikoli nisem delala s fimo maso), spletla bom 1 ali 2 zapestnici ("friendship bands"), in seveda pekla piškote, kuhala marmelado ... mogoče tudi kakšen liker ali pa tisto že prej omenjeno cimetovo tekilo... Če bo čas dopuščal bom naredila tudi nekaj okraskov za na smreko in podarila tudi te, pa za voščilnice vsako leto rečem da jih bom izdelala sama, pa mi nikoli ne znese... Kot kaže je najbolje da kar začnem Kalpana

chappy  

član od: 3.7.2007

sporočila: 554

25. nov 2009 20:55

Vem kaj bom dobila jaz sem božičku že sporočila kaj pa bom mojima dvema kupila pa še ne vem.Moj božiček mi bo prinesel pekač za vaflje,ker si ga želim. chappy

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

25. nov 2009 21:09

Jaz vsako leto cincam, na koncu pa se odločam za tisto kar se mi zdi najpomebneje: knjige in še enkrat knjige in tako bo tudi letos. Eno imam še celo za šestmesečnika, tisto iz blaga in drugo kartonsko za dvoletnika:)))nikoli ni prezgodaj:) terakota

Jasna82  

član od: 26.11.2009

sporočila: 38

26. nov 2009 11:07

Pozdravljeni, tudi jaz bom letos (kot že nekaj let zapovrstjo) sama izdelovala novoletna darila stricem, tetam, bratrancem... Do sedaj sem vlivala svečke, na deske naredila servietno tehniko in prilepila koledarček, izdelovala mila, koledar s slikami cele žlahte,... Letos sem se odločila, da nabavim majhne stekleničke (2-3 dcl), ki jih bom okrasila z bravo zmrzali in konturnimi barvami za steklo in vanje vlila domače narejen čokoladni liker (delala ga bom prvič, tako da upam, da mi rata ;) ) Zraven bom naredila še božično marmelado po receptu iz baze, pokrovčke okrasila s kosi blaga, zavezala in pentlji dodala paličko cimeta. Mogoče tudi kakšne kekse, saj sem "v obdobju pečenja" takšnih in drugačnih sladkih stvari (pa te prime, pa te mine,....) Darila za fanta, sestro in mamo so še v fazi razvijanja idej ;) Mogoče kakšne karte za kino, bowling,... Bomo videli :) Lep dan Jasna82

Poletnica  

član od: 8.8.2009

sporočila: 5

26. nov 2009 11:20

Čau:) Jaz bom tudi kaj spekla (verjetno čokoladne kifeljčke) in jih zapakirala v lepo škatlo za piškote. Zraven dodam steklenico domačega jabolčnega soka. Če bom uspela, bom naredila še kakšen dober liker in ga nalila v kakšno lepo flaško in to je to. Mami bom dodala še nekaj orehov, ker rada peče. Vse po domače. Ponavadi to lepo aranžiram in zraven dodam doma narejeno voščilnico. Z darili ne pretiravam, ne za svojo ne za fantovo družino. Podarim našteto in zraven povabim na eno lepo fino večerjico, kjer se imamo fajn in mi je to bolj pomembno, kot pa sama darila. Pozdravček:) Poletnica

terakota  

član od: 19.9.2009

sporočila: 469

26. nov 2009 13:21

berny je napisal/a:
Terakota jaz tudi zelo rada podarjam knjige, sploh otrokom, ko so tako luštne te otroške knjigice, pa naši otroci niso najbolj navdušeni nad takim darilom. berny
Ja, to je res, zato je potrebno praktično dva darila zanje :), no, pa včasih je tudi pri odraslih tako:) terakota

syu  

član od: 10.9.2009

sporočila: 482

30. nov 2009 7:02

Ali morda kdo ve, kje so trgovine En euro shop? Zanima me v Ljubljani in okolici. syu

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti