Darila za praznike

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

7. nov 2008 16:47

Škoda, verjetno se dobijo tudi v Merkurju, bom v ponedeljek preverila. nitta

Klarka  

član od: 8.9.2008

sporočila: 52

12. nov 2008 20:53

Živjo, mene pa zanima, če se bo katera lotila izdelave kakšnih posebnih uhanov oz. verižic (fimo masa, perlice...). Meni je edino to padlo na pamet za moje prijateljice (da ne zapravim celega premoženja ), vendat nimam na zalogi nobene posebej zanimive ideje za lepe in nosljive uhane. Kakšen predlog? Hvala že vnaprej Klarka

RadaJem  

član od: 12.6.2006

sporočila: 1338

12. nov 2008 21:09

Klarka, jaz ti predlagam da greš v kako art trgovino, kjer prodajajo osnove za uhane in cel kup nekih zadevščin, ki jih lahko namontiraš gor. iz fimo mase znajo priti ful lepe stvari, jaz ti predlagam da narediš kompletke (uhani + verižica ali pa uhani + zapestnica), s tem da poskusi nakit barvno uskladiti s kakšnim kosom oblačila ali modnim dodatkom, ki ga prijateljica ima. Jaz sem pa poskušala delat copatke iz flisa (ker nisem imela filca), pa so kot kakšne žalostne vreče krompirja :) se bo treba kaj drugega spomnit. RadaJem

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

12. nov 2008 21:56

Klarka, na temle forumu boš našla veliko idej, poglej pod "Nakit". Tudi ostale teme znajo biti zanimive za kakšno doma narejeno darilo... http://otokzakladov.mojforum.si/ *Alisha*

ZAČETNICA  

član od: 2.2.2007

sporočila: 1985

13. nov 2008 7:27

Klarka je napisal/a:
Živjo, mene pa zanima, če se bo katera lotila izdelave kakšnih posebnih uhanov oz. verižic (fimo masa, perlice...). Klarka
Obrni se na Marno, pa njen album poglej, enkratne stvari... Začetnica

Klarka  

član od: 8.9.2008

sporočila: 52

13. nov 2008 7:36

Super ste, hvala za vse nasvete ... sem že malo brskala po otoku zakladov, pa so tam res same umetnice - kakšni lepi izdelki... zdaj pa še v Marnin album Klarka

Marna  

član od: 13.11.2006

sporočila: 494

13. nov 2008 10:03

Oooo, Začetnica! Hvala!!! Klarka - če te pa še kaj zanima, pa kar vprašaj. Marna http://marna.moj-album.com/

Brihta  

član od: 8.10.2008

sporočila: 129

13. nov 2008 10:43

Marna, umetnica si, res lepo. Bi lahko meni povedala, kako se naredi tale svečnik s fimo maso. Ali se najprej oblikuje na steklo in se potem skupaj s posodico speče na 130, ali je kako drugače? Hvala. Brihta

adalbert  

član od: 2.2.2008

sporočila: 285

13. nov 2008 12:39

Ob vseh idejah, nisem našla primerne zame.Problem je v tem, da sin z ženo odhaja v službo v tujino.Z hrano in pijačo se na avion ne sme, garderobe bosta imela preveč, rabim nekaj lahkega, preprostega in skromnega.Vendar mi nič ne pade v glavo.Mislila sem na družinsko sliko v okvirju vendar ne vem? HVALA adalbert-a adalbert

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

13. nov 2008 13:08

Kaj pa če jim morda narediš foto album s slikcami in povežeš v spiralo? Zraven pa še kak tekst, ki jih bo spominjal na dom. p

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti