Darila za praznike

masenka  

član od: 14.8.2003

sporočila: 170

7. nov 2008 8:30

Pred nekaj leti sem vsem podarila kozarec medu v lepi keramični posodici. Se mi zdi res primerno darilo, saj med imajo res (skoraj) vsi radi, pa še posodico so potem lahko uporabili za karkoli.... Razmišljlam, da bi letos ponovila to idejo in jo morda osvežila s kakšnim dodatkom.

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

7. nov 2008 9:49

habibti, če si iz Ljubljane pravijo da je v Trzinu neka trgovina z veliko izbiro, pa se lahko tja zapelješ in si pogledaš. STENKO D.O.O. TRZIN ind. cona tel.01/562-17-22 Sama sicer še nisem bila tam, za kmetijske trgovine v Ljubljani pa ne vem... Jaz sem bila v Kranju in Škofji loki. Drugače pa, da ne bom čisto izven teme- tudi jaz že pridno gledam za darila in v večini imam že nekaj mesecev zamisli, ampak tudi tja in sem kdo prebere tale forum, tako da... Seveda pa bodo stvari kot vsako leto moje ročno delo. *Alisha*

habibti  

član od: 16.2.2007

sporočila: 182

7. nov 2008 10:01

Alisha, živim minuto iz Trzina. Hvala za informacijo, zagotovo si bom šla pogledat! habibti

*Alisha*  

član od: 7.11.2007

sporočila: 360

7. nov 2008 10:04

No potem pa poročaj kako je bilo. Tudi mene namreč zanima in se bom mogoče ob kakšni priložnosti tam oglasila, saj sem večkrat na teden v Ljubljani. *Alisha*

Majolčica  

član od: 2.2.2008

sporočila: 98

7. nov 2008 10:17

Habibti, jaz sem prejšnje leto kupovala stekleničke za likerje v stari Ljubljani, na Starem trgu, malo naprej od Romea in Julije (v smeri proti Prulam, na desni strani...ne vem imena trgovine). Imajo različne oblike in velikosti. Prejšnje leto sem tako obdarila bližnje z doma izdelanim teranovim in čokoladnim likerjem, z domačimi piškoti v kartonastih in pločevinastih škatlah ter pujskom iz fimo mase za srečo. Letos pa nisem prepričana, če imam toliko volje kot prejšnje leto. Tale božična marmelada se mi zdi dobra ideja.

leny  

član od: 9.2.2008

sporočila: 335

7. nov 2008 10:59

Joj, koliko idej imate! Res ste že pridni, da imate že vse preštudirano. Pajama, kaj pa je to, Jegermeister tete Pehte? leny

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

7. nov 2008 13:13

Huu, dobre ideje - komaj čakam veseli december! Letos imam namen za praznična darila narediti limonino strjenko in nekakšen kompot iz višenj, namočenih v portovcu. Spomnila sem se na neke kozarce za vlaganje, pa ne vem kje sem jih že videla.. Gre za kozarec s pokrovom (steklenim z gumijasto obrobo mislim), ki se pripne na kozarec z nekakšno "klipsno" oz zaponko. Je mogoče kdo videl kaj takega v kakšni trgovini? aby

nitta  

član od: 13.1.2008

sporočila: 384

7. nov 2008 14:26

Aby mogoče ti bo totalno nekoristna informacija ampak v Ikei sem jih kupila prejšnji teden, so pa tako smešno poceni...pod 1€. Vem pa da jih imajo tudi v Steklarni Hrastnik, v Hrastniku so še posebaj poceni ker je industijska prodajalna. nitta

aby  

član od: 18.5.2008

sporočila: 539

7. nov 2008 14:32

Nitta, tile iz Ikee bi bili odlični (videla reklamo), ampak kaj ko ne najdem časa za Celovec.. Tudi Hrastnik je malo daleč. Šmenta, bo treba malo po gorenjskem pobrskati :) vseeno hvala za informacije!! aby

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti