Pickpoint tehnika-tehnika vezenja čestik z sukancem po pikicah

Jassy  

član od: 11.10.2007

sporočila: 25

tema odprta - 21. nov 2007 9:16 | ogledi: 40.829 | odgovori: 26

Letos sem se odločila, da bom naredila novoletne čestitke po pickpoint tehniki. Zanima me če ima morda kdo kakšne vzorčke (smerekice, novoletne bunkice, zvončke......) in podobno. Jassy

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

21. nov 2007 9:28

mene tudi zanima....pliiisss, če ima kdo. titta=

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

21. nov 2007 9:57

S tem načinom ustvarjanja različnih voščilnic in slik sem se tudi sama ukvarjala več let. Tej tehniki se tudi reče Fadengrafik,če bi to vtipkala na Google ti prikaže kar nekaj zanimivih stvari, obstajajo pa tudi knjige (sama jih imam kar nekaj samo se trenutno ne spomnim naslovo), kjer imaš že pripravljene vzorčke po katerih delaš (nekako tako kot revije za šivanje ali štrikanja). Če želiš lahko pogledam ob koncu tedna doma za naslove knjig oz. za kak vzorec. Tudi tile, ki jih je posredovala Jassy so zelo zanimivi, samo moraš naštudirati kje in kako začeti, da se ti nit lepo izteče-zapolni vse točke. lp. jagodas

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

21. nov 2007 10:04

Ja, tudi vzorci voščilnic, ki jih je poslala veverica so zelo lepi in praktični. Če ti veverica da dovoljenje (gre za unikatne izdelke in veliko truda), jih lahko sprintaš, povečaš in potem na podlagi tega dobiš predlogo. lp. jagodas

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

21. nov 2007 10:21

Jassy, sama imam kar nekaj v vzorčkov pickpointa v računalniški obliki - tudi take, da se kombinirajo s perlicami. Jaz sem lani naredila kar nekaj vizitk s pickpointom in vse so požele velik aplavz. Res je veliko dela - sploh s tistimi, ki so v kombinacijami s perlami - a odtehta veselje prejemnika. Bo treba tudi letos v akcijo in počasi začeti z izdelavo.

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

21. nov 2007 10:27

jagodas je napisal/a:
Ja, tudi vzorci voščilnic, ki jih je poslala veverica so zelo lepi in praktični. Če ti veverica da dovoljenje (gre za unikatne izdelke in veliko truda), jih lahko sprintaš, povečaš in potem na podlagi tega dobiš predlogo.lp. jagodas
Jagoda, saj niso moji... voščilnice sem našla z iskalnikom in ne vidim ovir, da ne bi naredila podobnih voščilnic. Sem mnenja, da kar objaviš na internetu, ne moreš zadržati zase in moraš biti pripravljen, da morda na svoj naslov dobiš ravno takšno čestitko kot si jo sam naredil. zato pa jih pri nas delajo otroci (z našo pomočjo, ker so res še majhni), da so unikatne!! veverica

teacher  

član od: 16.10.2007

sporočila: 68

jagodas  

član od: 2.11.2005

sporočila: 90

21. nov 2007 11:09

Veverica, kje pa ste pa nabavili te sukance? lp. jagodas

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

21. nov 2007 11:19

Mi delamo z navadno nitjo. Kupila sem paket nitk (ker doma smo imeli manjši izbor barv) v eni izmed Tuševih večjih trgovin, istega sem videla tudi v Mercatorjevem hipermarketu. V paket je cca 20 barv različnih sukancev. veverica

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti