Kefirjeva strnjenka z gozdnimi sadeži

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

20. nov 2007 17:33

mamica03, zakaj pa nekdo ne bi smel biti pameten? Po čem pa sodiš, da ji vsi.............??? Razloži, prosim.

In prav vsak ima pravico do svojega mnenja, če ni s tem žaljiv do drugih oz. če s tem ne prekrši pisanih in nepisanih pravil foruma. Sicer pa lahko Vendelino jr. vprašaš osebno, tule ali pa na ZS. Bi bilo bolj pošteno od tebe.

In - strinjam se z jade, nihče se niti slučajno ni iz nikogar delal norca.

 

rimljanka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

20. nov 2007 17:39

Tudi jaz se strinjam, da je bila Vendelina jr. nekoliko nesramna. Če Leliki ni znala pomagati, bi preprosto preskočila temo in pustila, da ji pomagajo drugi. In ne bi potrebovala pisat TI, SAMA, NAMESTO....ker kot same pravite jo to kričanje...v takem tonu se pa res ne rabimo pogovarjati. Osebno nimam proti nikomur nič in mi je prav všeč če se imamo radi in si pomagamo! lep dan vsem! saš

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

20. nov 2007 17:46

Sama sem že zelo dolgo prisotna na KUlSlo, le da sem se šele sedaj registrirala oziroma prijavila. Tako, da sem že neštetokrat prebrala kaj sočnega izpod Vandelininih jr. rok. Vsekakor se mi ta oseba zdi zelo žaljiva in vzvišena do vseh ostalih. Pa tudi to sem opazila, da če se nekdo slučajno obregnjo ob njo, takoj poskoči par cvetk v bran, ona pa s tem dobi krila in še parkrat oplete s svojim strupenim jezikom po vseh tistih, ki se ne strinjajo z njenim prečastitim mnenjem oziroma niso njene ovce (zlahka bi jo primerjala s poslanci, ki so sinoči podelili zaupnico vladi - jih je prav lepo označila Barbara Žgajner Tavš, ko je rekla, da so to le Janševi vojaki). Tako je moje videnje mamica03

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

20. nov 2007 17:51

in kaj bi zdaj rada dosegla s tem svojim pisanjem? če te zanima kaj osebnega kontaktiraj vendelino jr. preko zs. nektarina

vemves  

član od: 19.5.2005

sporočila: 337

20. nov 2007 17:52

nektarina,od kdaj imajo pa prednost "soditi tisti",ki so dalj časa člani kulso. Res,ko madam Vendelina pametuje, ga ne sme biti človeka, ki bi naredil drugače,kot misli in ukazuje njen velecenjeni um. Sicer je bilo o tem že pisanja . Hm,od tolikega števila uporabnikov vedno in ponovno modrovanja dame, ki je meda v resnici tako cool. Rimljanka,po moje ima moderator še kako drugo delo,kot samo vtikovanje nosu v poste uporabnikov. No,sem bila dosti mesecev tiho,pa grem spet v kot,(kar sama)ker sem spet grdo govorila čez "taglavne" Saša

mamica03  

član od: 13.11.2007

sporočila: 87

20. nov 2007 18:01

U kako bo Lelika vesela, ko vidi kar 15 odgovorov na njeno preprosto prošnjo za en recept. In kako bo šele razočarana, ko prebere vse poste. No ja, vsepovsod so ljudje, ki jim je smisel življenja dokazovanje svojega (zmotnega !!!) prava in ki verjetno nimajo pametnejšega dela, kot pa da vtikujejo nos v tuje zadeve. mamica03

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17786

20. nov 2007 18:02

mamica03, prosim, nehaj žaliti. Preberi še enkrat moj zgornji zapis. Pa ne reci spet, da sem cvetka, ki sem Vendelini jr. stopila v bran (ona se zna sama, če se ji zdi potrebno, nikakor ne potrebuje moje pomoči) in nikar me ne primerjaj s poslanci, še manj pa z ovcami!!!! In nikar ne mešaj politike semle, v čisto navaden forum o enem receptu.

Ne moreš hkrati očitati, da smo nekateri ovce, ker se nekomu postavimo v bran (kot praviš), pa hkrati očitati, da ni prav, ker ima nekdo drugačno mnenej kot ostali. Vsaj meni to dvoje ne gre skupaj. Ali pač česa morda ne razumem?

Ne strinjam se vedno s tem, kar napiše Vendelina jr., ampak, to je ja povsem normalno. Ljudje smo različni, imamo različna menja (eni jih celo pogosto spreminajajo) o istih rečeh, ravno v tem je čar in pestrost življenja. Spoštovanje drugih (ter sebe) in strpnost, nič od tega nam ne more škoditi. Pa drugim tudi ne.

 

 

rimljanka

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

20. nov 2007 18:07

se strinjam z rimljanko. in vemveš nikoli nisem rekla da imajo prednost soditi tisti ki so že dalj časa na kulinariki, sploh ni bilo govora o tem. mamici 03 sem napisala da je na forumu le en teden in sem mislila da pač ne pozna stvari in članic in podobno. ne bom se zagovarjala, stojim za svojimi besedami. vendeline pa tudi nisem branila, ker sploh ni niti najmanjše potrebe po tem. nektarina

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

20. nov 2007 18:16

jej jej jej... vedno bolj zabavno... :))) to samo potrjuje mojo tezo, da na kulinariki nikoli ni dolgčas... nikoli si nisem mislila, da me bo kdo primerjal z janševimi vojaki... imaš pa smisel za humor mamica03... (to je kompliment, da se kdo ne obregne:))) vendelina pa tudi meni včasih ni po okusu, kaj čmo... ampak treba je priznati, da so bili njeni posti zabavni... če me to naredi privrženko njene stranke si pač ne morem pomagat...:))) važno je, da se zabavamo (in včasih kaj skuhamo)... lp. hruškabanana

kaja45  

član od: 29.6.2007

sporočila: 95

20. nov 2007 18:29

Pozdravljeni Naj začnem s tem, da vam povem, da že dobro leto spremljam ta forum. S pomočjo vaših čudovitih receptov v bazi sem skuhala že vrsto jedi, ki si jih drugače ne bi upala lotiti. Sem bolj tip človeka, ki rajši bere teme, kot pa kaj napiše, tako da me mora tema res "pogreti", da se javim. Bila sem zgrožena nad neprijaznostjo forumašice Vendeline jr. Zdi se mi, da tak nivo odgovarjanja res ne pristaja forumu, ki je namenjen izmenjavi mnenj in medsebojni pomoči. Vsakdo gre lahko v knjižnico, to je res. Po tej logiki ne bi potrebovali baze receptov, saj so vsi sigurno v neki kuharski knjigi, samo najti jo je potrebno. Forum kulinarična Slovenija sem tekom leta priporočila že mnogim. Predvsem zaradi prijaznosti vseh sodelujočih. Res škoda, da nekateri mečejo slabo luč na vse tiste, ki jim ni težko odgovoriti, na mogoče za njih, še tako brezvezno vprašanje. Pa brez zamere, Kaja kaja45

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti