Mozaik iz koščkov keramičnih ploščic na betonskem loncu za raože

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

19. nov 2007 21:01

Ja kar ne morem nehati zelo lepe lonce v mozaik tehniki sem videla čisto malo pred solinami .Imajo jih zunaj pred hišo oziroma na pločniku.Zunaj so celo leti in imajo v njih trajnice. anaeva

LENČA  

član od: 30.5.2006

sporočila: 354

19. nov 2007 21:25

Praznine lahko zafugiraš z navadno fugirno maso, kot za kopalnice, če pa je ne potrebuješ tako veliko, pa dobiš v trgovini z ustvarjalnim programom manjšo fugirno maso. LENČA

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

19. nov 2007 21:32

Ja tudi jaz fugiram z navadni maso za ploščice,če pa so reže zelo zelo majhne pa si pomagam z inekcijsko brizgalko seveda brez igle anaeva

trlca  

član od: 1.8.2006

sporočila: 8

20. nov 2007 0:03

Joj zdaj ste mi dale super idejo, še ena stvar, da mi bo ja še bolj primankovalo časa, haha:) Zanima me pa če katera reže ploščice sama, jih lomite in razbijate? Za manjše kvadratke pravilne oblike bi najbrš potrebovala že kar tisto rezilo za ploščice, a? trlca

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

20. nov 2007 5:58

Nam je ploščice razrezal mož,nekaj pa tudi keramičar,ta nam je tudi prinesel kar nekaj ostankov od drugih strank,ki so ostanke zavrgle.Sin pa se je naveličal kock in natančnosti pa je ploščice in malo večje koščke drugega materiala razbil kar s kladivom,čez blago.Manjše kvadratke pa raje kupi,kajti tisto vedro ni tako drago,mislim da slabe tri evfe,je preveč škoda tvojih prstov. ps,pa veliko ustvarjalnih užitkov anaeva

amc  

član od: 31.8.2007

sporočila: 68

20. nov 2007 7:19

Kje pa prodajajo "tisto vedro", Anaeva? zoja

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

20. nov 2007 8:52

Tista vedra prodajajo v Obi trgovini na Rudniku,tam kjer imajo okvirje in barve,... Lahko pa jih naročiš tudi preko neta v Antusu z linki ne znam,zato prosim provaj z Antus in ti bo vrglo ven,imajo jih tudi v Prometeju na netu.V trgovini dobiš bolj skromno zalogo,na netu pa imaš sto in eno barvo in oddtenkov.Tudi poštnina ni tako draga,mislim da dva evra.Imajo tudi lesene pladnje,škatle,..... anaeva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti