Darila za miklavža

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

21. nov 2007 13:41

Pri nas je Miklavž prinesel kako malenkost, kako sladkarijico in sadje (mandarine in pomaranče) in/ali orehe/mandlje, ki jih je bilo treba še streti. Pri lubiju Miklavža ni bilo, vendar bo k nama vseeno prihajal, je rekel Miklavž;) Mala bo dobila kako igračko (verjetno ji bom naredila eno malo, mehko) in zimskega pajaca, ki ga bo dobila že prej, če bo mraz (kupila včeraj). Oči pa mandarine, boxarce in čokoladne kroglice (oboje domače;) Dedek Mraz je pa bolj radodaren in pri nas taglavni (v obeh primarnih in najini družini). Se pa strinjam z Vendy, da je pomembno, da otroci skupaj okrašujejo, pečejo piškote, se veselijo in pripravljajo stanovanje za praznične dni... To smo delali pri nas doma in vsekakor bomo to delali tudi mi. (pri meni sicer ni bila babica, ampak starejša sestra:) Veri

Sashika  

član od: 29.3.2006

sporočila: 639

21. nov 2007 13:58

Pri nas v družini načeloma Miklavža ni,zadnje čase se s tem bolj ubadam jaz (hčerka), pa kaj zanimivega spečem, naredim kakšne zadeve iz fimo mase, posušim sadje, ... Sicer pa z mojim dobiva darila od Božička pri njegovi družini, od Dedka Mraza pa pri nas, pa še rojstni dan imava obe s sestro konec decembra, tako da je praznično razpoloženje v zraku cel mesec. Kljub temu, da grem jst že proti koncu 20ih, sestra jih ima 21, še vedno hranimo stara pisma Dedku Mrazu...najlepši čas v letu, razen stresa pri darilih Lp Sashika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti