Parfumi

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

19. nov 2007 8:20

Lanvinov Eclat de Arpege Chanelov Allure Sensuel Yves Rocher Neonatura Avonov Tomorrow L"occitanov d" Iparie Muglerjev Angel. Vsakega uporabljam par dni, potem pa zamenjam. juma

evagirl  

član od: 4.10.2007

sporočila: 276

19. nov 2007 8:25

spagon je napisal/a:
trenutno Light blue od Dolce&Gabbana. saš spagon
Jst mam tud ta prafum in ga obožujem... evagirl

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

19. nov 2007 9:02

Že leta uporabljam JOOP Le bain. Pa me je zadnjič skoraj kap, ko so me v Mullerju hoteli prepričat, da ga več ne delajo Seveda jim nisem verjela in sem šla v Avstrijo. Tam jih imajo toliko, da jih prodajajo in to še po akcijski ceni z gelom za tuširanje. K

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

19. nov 2007 9:28

Issi je napisal/a:
Pure Poison - Dior, Escada Collection - Escada, Green Tea - Elizabeth Arden in Indian summer -Priscilla Presley S temi trenutno razpolagam in jih uporabljam odvisno od trenutnega navdiha, obleke, priložnosti in razpoloženja. Mi je pa nekako najljubša Escada. Issi
Kaj ta Indian summer se še dobi kje? Meni ta noro diši,.. Jelenckova

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

19. nov 2007 11:36

anamarija1 je napisal/a:

Veri je napisal/a:
Prisegam na naravne feromone, parfumi jih zakrijejo... Moraš bit pa seveda čist, da pridejo do izraza oz. da jih ne preglasi kak drug vonj. Do zdaj se mi je zelo dobro obneslo (nekaterim fantom namreč baje zelo dišim;), eden pa meni zelo;), pa tudi nima nobenega parfuma. Veri

Koliko pa jih imaš?

Sem šla pogledat, ker sem ga pred kratkim nabavila, kakooo je doober my TORRENTE

LP

Anamarija
Hehe, anamarija, zdaj samo enega;) Ampak to nekaterih ne ustavi, da ne bi komentirali vonja;) No, dokler je samo to, ni za skrbet;) Veri

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

19. nov 2007 12:25

Jaz sem pa v soboto, ko je padal sneg, privlekla ven Poison, CD... je že vreme za to... lidka

tabina  

član od: 15.2.2005

sporočila: 474

19. nov 2007 12:40

evagirl je napisal/a:
spagon je napisal/a:
trenutno Light blue od Dolce&Gabbana. saš spagon
Jst mam tud ta prafum in ga obožujem... evagirl
ta je tudi moj najljubši. sicer pa še Lancome Hypnose, D&G The one, Kenzo Flower (rdeč), Nina Ricci - Nina... tabina

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

19. nov 2007 12:50

Zoja 1 La cost je zakon.Ima ga moja prijateljica in jo vedno tako voham,da bi jo kar pojedla.Bo v omarici še v tem letu. Jelencova vidim da imava podoben stil.Jaz sem imela rada od Priscille Presly Moments,pa se ga tudi več nikjer ne dobi.

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

19. nov 2007 12:53

Dva tedna nazaj sem se v drogeriji samo iz firbca pošpricala z Givenchijevim Angeli in demoni in ker me je ena stranka zaparkirala, nisem hotela motit, sem stopila ven še do cvetličarne, vmes na svežem zraku poduhala našpricano roko. Božanski vonj. Seveda sem ga kupila. Tako bom v bodoče izbirala parfume. Na vsako roko po en vonj, preizkusit na svežem zraku, potem se pa odločit. ann

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

19. nov 2007 13:10

Poleti navadno ne uporabljam parfumov, mogoče če se slučajno spomnim na to, sploh pa odkar nikjer več ne dobim mojega priljubljenega Ocean Dreams. Sicer sem imela kot nadomestek ugledanega True Star, ampak ni bilo nič iz tega, zakaj pa niti sama ne vem, mogoče me bo zagrabilo naslednje leto. A mogoče katerave kje bi se ga dalo dobiti, v veliko parfumerijah sem že spraševala, vendar brez uspeha. Glede na letni čas pa je spet aktualen Hypnotic Poison od CD. Ninja24

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti