Pečica in mikrovalovka v istem stilu

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

20. nov 2007 10:59

Ora ito je lep, če ti gre v kontekst kuhinje. Me je pa zadnjič trgovec opozoril, da prodajajo zgolj dizajn, ne pa kakovosti. Da so mnogi Gorenjevi izdelki kakovostnejši od te serije. Vendar, če boš vzela samo dekorativne plošče, potem ni problema. A te dekorativne plošče pašejo na katerikoli model vgradnih elementov? mimika

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

20. nov 2007 11:08

jade je napisal/a:
A ni bolj važna funkcionalnost kot izgled? A res to opazite, če je kakšen gospodinjski aparat drugačne barve, znamke kot drug? Meni je čisto nepomembno ali paše skupaj ali ne, važno, da dela tisto kar jaz rabim. jade
no, če že kupuješ novo kuhinjo seveda gledaš tudi na to.. vsaj jaz bom enkrat ;) waw, men ora ito kolekcija fuuul dober zgleda. samo me je motlo da že ko so nove stvari dobili v trgovino da se je gor poznal vsak prstni odtis, kaj šele kaj mastnega.. :S tk da ... hiter postane grdo.. drugače je pa tudi men všeč varianta z rolojem. bannanna

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

20. nov 2007 11:48

Mimika ni res da je slabša kakovost zato ker nimajo samo ene pečice tista ki je 639 evrou je definitivno boljša kot katera druga.Mikrovalovno bom kupila ne glede katera firma je uglavnem mora biti vgradnja da tista dekorativa paše gor.Sem pa gledala raztavljene te eksponate in če maš vse te dekorative res dobr zgleda.Jaz vse kakor tudi dam na izled in mi bo pasalo v mojo kuhijo.bo na podoben način kot je od sveje carissa,če ti je kaj poznano. leni1

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

26. nov 2007 17:49

leni, napisala sem, kar mi je trgovec povedal. z njimi je pa tako, da imajo tako kot vsi svoje mnenje. in njegovo je tako. ne vemo zakaj. morda imajo večjo maržo pri drugih firmah in je zato kritiziral ora ito. omenjene fronte so videti zelo zelo lepe. vsaj meni. se mi pa zdi, da kar stanejo, če jih hočeš kupiti za vse artikle bele tehnike. mimika

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti