Pečica in mikrovalovka v istem stilu

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

19. nov 2007 9:07

Loni, tle je definitivno močnejša od tiste Ikeine o kateri sem pisala zgoraj Irena

jass  

član od: 9.4.2006

sporočila: 521

19. nov 2007 9:22

http://www.ikea.com/at/de/catalog/products/701230 Jaz sem kupila nekaj podobnega-glede moči in prostornine. Je pa bila občutno znižana, ker je bila kao lanski model. Cena na listku je bila 699, znižana je bila na 299, ko pa sva morala v njihov t.i. "fundgrube" po listek z novo ceno, so nama jo še dodatno znižali na 239 eurov. Hotela sem imeti Gorenjevo, pa je bila kar nekaj dražja, pa še okvir rabiš, ki je tudi doplačilo, skupaj cca 500 eurov. Bom ti poslala sliko moje kuhinje na zs, boš videla kako izgledata Gorenje in Whirlpool v kombinaciji. jass

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

19. nov 2007 11:38

Samo enkrat sem videla popolnoma usklajeno pečico in MWP in to pri eni gospodinji, katera je imela vse aparate mielejeve. Pač so menjali kuhinjo in nabavili vse možne aparate, mikrovalovne pa sploh ni uporabljala, ker je ni znala.

Tako, da marsikdaj kaj ne gre čisto skupaj, važno je, da služi svojemu namenu. Če ne bo iz iste serije istega proizvajalca, se bo že barva RF razlikovala.

Lijana

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

19. nov 2007 13:01

Po vsej verjetnosti bom upoštevala ideje nekaterih, ki imate MV v omarici z rolojem. Potem je vseeno kakšmo kupim. Lahko tudi cenejšo varianto. Pa še takoj je ni treba kupiti. Predvidela bom prostor in se odločila pozneje. Lijana, imaš prav, da je funkcijonalnost na prvem mestu, vendar če opremljaš novo kuhinjo, bi rad imel lepo in usklajeno. mimika

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

19. nov 2007 14:59

http://www.gorenje-no.si/kuhinje-sodobne?id=1456 Mimika, na zgornji sliki vidiš nad pečico omarico, pod katero je skrita mikrovalovna. Meni osebno je ta varianta lepša kot rolo, vsekakor pa ni tako praktična kot vgradna mikrovalovka, saj moraš dvignit še ena vratca. Morda pa bo tebi ideja všeč... veverica

piškotek  

član od: 14.11.2001

sporočila: 519

20. nov 2007 7:35

še na nekaj velja biti pozoren - večina rolo omaric je enake globine kot so zgornje kuhinjske omarice (t.j. do 40cm), v te pa MV ne gre. Mora biti kar 60 globina, ker mikra rabi prostor za kroženje zraka. Irena

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

20. nov 2007 8:18

Se pa ne strinjam z Lijano, naša Boscheva pečica je v istem odtenku kovinske barve kot Sharpova mikrovalovna pečica. Pač ni istega napisa na obeh. Loni Makaroni

Lijana  

član od: 6.12.2002

sporočila: 1603

20. nov 2007 9:13

Lahko Loni, je pa težko, ker ima ponavadi vsak proizvajalec malo drugačno barvo. Že, če  greš pogledat v prodajalno pečice, se med seboj barvno razlikujejo.

Ravno zaradi globine roloja sem težko dobila kuhinjo, katera je imela dovolj globine za MWP. Od kar imam tako razporeditev, roloja še nisem zaprla, ker je pečica stalno v uporabi. Vsekakor se ne bi nikoli odločila za pečico v omari kot je na tisti sliki od veverice, si ne predstavljam, da bi vedno dvigovala vratca, verjetno bi jih ob prvi priliki odstranila, pa še previsoko je in ne vidiš vsebine.

Lijana

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

20. nov 2007 9:31

 A ni bolj važna funkcionalnost kot izgled? A res to opazite, če je kakšen gospodinjski aparat drugačne barve, znamke kot drug? Meni je čisto nepomembno ali paše skupaj ali ne, važno, da dela tisto kar jaz rabim. jade

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

20. nov 2007 9:47

Jaz sem se ravno odločila za gorenjeve izdelke ora-ito.Meni se zdijo uredu vzela bom dražjo varianto pečice s trojnim steklomin vodili za plehe.mikrovalovno bom vzela vgradnjo čez bo pa taka dekorativna plošča kot je pečica.Isto bo dekorativna plošča pri vgradnem pomivalnem stroju.Bo dobr na izgled. leni1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti