Finance

urssa  

član od: 25.12.2005

sporočila: 380

16. nov 2007 23:20

S fantom sva že kar nekaj časa skupaj. Še vedno študirava in ne živiva skupaj. On ni iz Ljubljane in živi v svojem stanovanju, jaz pa še pri starših. Včasim sem po več dni pri njemu, pa nikoli ni rekel, da mu moram kaj plačat. Sem mu že večkrat ponudila, da mu dam vsaj za del položnic, pa je zmerom odklonil. Zato pa kdaj kaj pospravim namesto njega, ali pa za spremembo jaz kupum hrano... Tudi če greva kdaj kam skupaj pa en od naju nima denarja se ne sekirava. Pač plača, tisti, ki je trenutno na boljšem z denarjem. Če je znesek večji si seveda vrneva denar, noben pa ne šteje do zadnjega centa (zagotovo je nekdo nekomu nekaj dolžan, najverjetneje jaz njemu , pa to sploh ni važno). Vem, da ko bova živela skupaj, da ne bo nobenih problemov glede denarja, in se tudi ne bova kregala glede tega. Res je, da je denar pomemben, vendar se (vsaj po mojem) ne sme zmerom vse vrteti okoli njega!!! Urša

ycrna  

član od: 29.7.2006

sporočila: 748

19. nov 2007 19:46

a sta se kaj pomenila kletka? ycrna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti