Kaj kupujete v e-leclercu

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

20. nov 2007 19:47

Prejšnji teden sem šla v MB Lecrerc. Obe z mamo sva bili navdušeni.

Po vašem nasvetu sem kupila grški jogurt, ki je zelo dober. Tudi francoski rogljički so dobri. Kupila sem tudi mortadelo. Ker so se mi pri tisti že narezani zdele rezine predebele, mi je trgovka narezala res zelo na tanko. Trgovke so se mi zdele prijazne. Za tamalo sem kupila pulover z Jagodko. Police z igračami se mi zdijo izredno dobro založene. Tudi cene se mi zdijo ugodne.

Police s pekovskimi pripomočki niso bogve kaj založene, modelčke za magdalenice namreč že imam. Kar se tiče pekovskih okraskov, nalistanih mandljev ipd. sem tudi pričakovala malo več izbire. Vsaj nasekljane pistacije, naprimer. Aja, tudi že pečenih tarteletk nisem nikjer videla (ki so značilne za francosko kuhinjo). Npr. v Sparu jih imajo.

Pri revijah nisem videla nobene s tematiko Božične peke, naprimer.

Splošen vtis je dober. Vse, kar sem kupila za pojesti, je bilo dobro. No, edino malo več sem pričakovala za peko. No, sem pa glede tega tudi bolj zahtevna kot ostali kupci.

Anja

nonica  

član od: 19.11.2007

sporočila: 105

20. nov 2007 20:05

Strinjam se s tanjaj in za vse artikle v akciji, je bolje vedeti, da ni to "samo njihova nizka cena". lp nonica

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

21. nov 2007 12:58

V njem kupujem meso, oblačila za otroka, kakšno igračko, kadar zavijemo tja kupimo še kakšen jogurt, včasih smo kupovali mleko, ko je bilo vakciji in je bilo cenejše kot v Mercatorju ali Tušu. Imajo res lepo tako sadje kot zelenjavo. Ponavadi pa pogledam katalog in če smo tam na poti in kaj potrebujemo se tudi ustavimo.

Ribe kupujem pri ribarju, ki jih pripelje v naš kraj. Izdelke, ki se izkažejo, da jih potrebujemo kupim v domačih trgovinah. Je pa res, da sem že pogruntala, kateri izdelki so cenejši v Tušu in Mercatorju, pa jih potem kupujem tam.

marelica Sporočilo je spremenil(a) marelica dne 21. nov 2007 13:00:02

Lila Roza  

član od: 13.11.2010

sporočila: 128

3. jan 2013 12:12

A mi lahko kdo razloži njihove cene, ki so navedene na letakih. Je stvar, kjer piše akcijska cena, v akciji samo, če imaš njihovo kartico? Zadnjič sva bila tam, zapravila velikoo za skoraj nič. Pod vsako stvarjo pa neki listki z boni oz, karticami?

Lila Roza

Trixi  

član od: 23.9.2003

sporočila: 15151

3. jan 2013 12:16

Popusti se ti kot bonus nalagajo na kartico, ki jih koristiš pri naslednjem nakupu. 

Kjer je volja, tam je pot. Trixi

Euphoria  

član od: 11.4.2011

sporočila: 56

3. jan 2013 13:07

Če pa nimaš njihove kartice pa dobiš vrednostne kupone, ki jih lahko koristiš pri naslednjem nakupu. Imajo pa omejen rok trajanja.

Euphoria

trac  

član od: 12.11.2010

sporočila: 568

3. jan 2013 15:27

 

Akcijska cena je tista, ki jo plačaš, če imaš kartico ali ne. V krogcu je to zgornja cena. Potem dobiš  'nazaj' še nekaj v obliki bona (ki ga lahko izkoristiš pri naslednjem nakupu, tisti, ki imajo njihovo kartico pa dobijo še malenkost več na kartico). Ta cena je ponavadi spodnja v krogcu v letaku. Pri hrani imajo to bolj pregledno (redna cena, akcijska cena, cena po odštetem bonu).

trac

Pecenka  

član od: 23.1.2007

sporočila: 225

3. jan 2013 16:20

Na blagajni plačaš polno ceno. Popust od izbranih izdelkov dobiš na koncu računa kot bonus, ki ga lahko uveljaviš pri naslednjem nakupu. V kolikor imaš njihovo kartico, je popust nekoliko večji (+15% vrednosti dobljenega popusta). Razen če z novim letom niso kaj spreminjali.



Pecenka

Sporočilo je spremenil(a) Pecenka dne 03. 2013 16:21

kvačkarica  

član od: 30.6.2012

sporočila: 537

3. jan 2013 16:21

Zelo slabo izkušnjo sem doživela pred leti v omenjen trgovini. Z sinom smo imeli neki pregled. V času čakanja, je mu šel mož kupiti copate. Bilo je samo uro razlike od nakupa. Z računom in z copati, se vrnemo, da jih zamenjamo za večjo številko. Katastrofa, meni logično, da ne more biti problema, me prodajalka prepričuje, da je to njena dobra volja, da mi jih po pravem ne rabi menjat.......Skratka, ko sem zahtevala nekoga od šefov , mi je uspelo. Razumem, da bi bil zadnji par ali, da ne bi bilo večjih, tako pa..... Hvala, nikoli več!

kvačkarica

bannanna  

član od: 25.5.2006

sporočila: 5457

3. jan 2013 16:29

Škoda potem zate..veš kakšne fine paštete imajo. Mmmmmm

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti