Kaj kupujete v e-leclercu

rdkapica  

član od: 31.7.2006

sporočila: 1565

15. nov 2007 15:56

lidka je napisal/a:
ker imajo po cel dan prazne police, recimo, zmanjka moke, je ni do naslednjega dneva...
Tudi jaz sem to doživela – mislim prazno polico – in ob tem doživela zelo prijetno izkušnjo: poiskala sem prodajalko in jo povprašala, če res nimajo iskanega izdelka. Odgovorila mi je, da ga imajo, le da ga mora iti iskati v skladišče in da do bo čez nekaj minut na polici. Sprehodila sem se po trgovini in predno sem zavila na blagajno, je bil na polici iskan izdelek. Še to, izdelki iz njihove blagovne znamke ECO (sicer rahlo zavajajoče daje občutek ekološkega, ampak z ekologijo nima veze) so solidni in cenovno ugodni. rdkapica

limona  

član od: 27.8.2003

sporočila: 231

15. nov 2007 16:11

Nič posebnega. Cenovno se mi zdi dražji kot Mercator, Tuš, Špar. Sem bila kar malo razočarana. Ljubljanski je veliko večji (vsi oddelki veliko večji), pa tudi oddelek rib v MB se ne more primerjati z ljubljanskim. Sadje in zelenjava slabe kvalitete. limona

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

18. nov 2007 21:12

Kupujwm zadeve, ki jih drugje nimajo - na policah z njihovimi tradicionalnimi jedmi, na pol kuhano pšenico, tampone z aplikatorjem, jogurte, skutice... Za naše ta male se pa tudi veliko dobi za obleči, posteljnina pri njih tudi ni draga. Loni Makaroni

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

19. nov 2007 21:07

V LJ v Lecleru vedno in samo tam kupujem meso.Imajo pa tudi dobre sezonske popuste in pa ker imam tri otroke skoraj vedno tam kupim vse za v šolo. anaeva

tarčica  

član od: 9.9.2007

sporočila: 168

20. nov 2007 1:17

Mi pa kupujemo predvsem meso, grški jogurt, sigurno kakšno igračo,ker pri nas u NM ni vseh teh igrač, seveda kadar gremo u LJ. Sigurno pa je veliko boljši kot Tuš k je drag kot žefran, kar že nekaj časa opažam ( vedno dražji, ne vedno boljši)! tarčica tarčica

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. nov 2007 6:10

Jaz ga poznam iz Ljubljane. Mariborskega še nisem obiskala, ko pa bom v Mariboru, bom sigurno zavila tja.

Ljubljanski je velik in dobro založen, vedno sem nakupila precej, res pa je, da sem vedela, da grem tje in zato določenih stvari nisem nabavila prej. Meni je všeč, ponudba pestra in dobra. Se pa že veselim decemberskega obiska Maribora in s tem tudi Leclerca. Kje ga bom pa našla? Malo me vodite, da se ne uzgubim.

Kyara

KARMINA  

član od: 17.11.2003

sporočila: 755

20. nov 2007 11:15

Kyara je napisal/a:

. Se pa že veselim decemberskega obiska Maribora in s tem tudi Leclerca. Kje ga bom pa našla? Malo me vodite, da se ne uzgubim.

Kyara
Če veš kje se nahajajo Obi, Rutar, Bauhaus ne moreš zgrešiti. http://e-leclerc.si/default-99001,120. K

tanjaj  

član od: 15.6.2007

sporočila: 918

20. nov 2007 19:11

jaz pa obiščem leclerc ko grem k stari mami, se mi zdi da je kar drag, vendar imajo največjo izbiro rib (sploh ob vikendih) in seveda mesa, kar se pa tiče sanja in zelenjave, bi se pa strinjala, da glih ni najbolj kakovostna. pa tudi kar se tiče salam v delikatesi, če že kaj rabim, tam ne vzamem, ker se mi enostavno obrača. blazno so neprijazne prodajake in ne zdi se mi "apetitlih", pa tudi marsikaj slabega sem slišala. siri so super in jasno treba imeti kartico-se splača. pa za otroke, igrače tud najdeš fajn. lp tanjaj

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

20. nov 2007 19:37

Hvala Karmina. To pa vem, kje je. Po obisku pa bom veselo poročala, kaj sem odkrila, haha Amerike sigurno ne! Kyara

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti