Kaj kupujete v e-leclercu

mišika  

član od: 12.10.2005

sporočila: 374

14. nov 2007 12:13

Je bolj trgovina za gurmane in resnično dobiš izdelke, katerih ne ponujajo drugje. Cene so primerljive z Intersparom, in dražje od Mercatorja in Tuša. mišika

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

14. nov 2007 12:15

Meso je baje dobro. Torte pa so se mi zagravžale. Ker so poceni in moji tašči in tastu tudi dobre, sta jih ob vsakem praznovanju kupila (skoraj vedno črni gozdiček). Bljak in še enkrat bljak. Ker to ni dovolj, pa dobiva tako torto postreženo še na praznovanju od kakih kolegov, ko sva povabljena. Tiste, ki jih jaz doma naredim, so tisočkrat boljše!

darja2  

član od: 29.9.2006

sporočila: 249

14. nov 2007 12:20

Nam je pa torta črni gozdiček najboljša iz leclerca. Kadar imamo kakšno praznovanje vedno kupimo še eno tam, ker nam je ful dobra. Drugače pa vedno vsaj enkrat na mesec po meso in v skrinjo z njim. Je dober pa še cenovno ugodnejši kot pri konkurenci. darja2

arabara  

član od: 12.10.2007

sporočila: 12

14. nov 2007 12:21

Pa ste pogledali v črni gozdiček koliko E-jev ima not. Mene je kr odvrnilo od nakupa. Meni trgovina ni všeč, ker so vsi izdelki izdelani za balkan. Na parih izdelkih ni bilo ene slovenske besede, npr. kozje mleko. arabara

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

14. nov 2007 12:22

Če me že zanese pot tja, kupim obvezno Grški jogurt. kobra 1

Scorpy  

član od: 3.2.2006

sporočila: 335

14. nov 2007 12:58

trgovina je res velika, ampak se je navadiš, kot vse druge in jaz zdaj že točno vem kje je kaj (hodim v Ljubljano). V Leclerc hodim predvsem zato, ker mi je od večjih trgovin nekako najbližje in sem se ga tudi že navadila, da ne iščem vsake stvari posebej kje je.

Kupujem v bistvu vse, kar rabim za prehrano Všeč mi je izbira kruha in ja, veliko sirov imajo. Pa tudi kar dobro založen oddelek z igračami, revijami, dostikrat pa kupim tudi kakšen nogavice, spodnje perilo, pa luštne pižame imajo. 

Meni se zdijo grozni samo čevlji, vsi izgledajo zelo plastični.

Trgovina na splošno se mi zdi zelo dobro založena in urejena. Aja, enkrat je bilo govora, da njihovi vozički tresejo (od statične elektrike), zdaj tega ni več!

Na vsakemu računu ti pa piše tudi koliko popusta imaš za naslednjič (včasih se z enim nakupom nabere tudi do 2 evra popusta) - odvisno od tega kaj kupiš in ne koliko kupiš.

LP 

Scorpy

ddarinka  

član od: 9.12.2004

sporočila: 158

14. nov 2007 13:05

Imajo veliko izbiro fracoskih vin! ddarinka

*Etka  

član od: 19.2.2004

sporočila: 744

14. nov 2007 13:06

darja2 je napisal/a:
Nam je pa torta črni gozdiček najboljša iz leclerca. Kadar imamo kakšno praznovanje vedno kupimo še eno tam, ker nam je ful dobra. zvezdica] darja2
Ojej!

Kozmeja  

član od: 7.12.2005

sporočila: 409

14. nov 2007 13:08

Jaz kar precej nakupujem v Leclercu, saj mi je najbližja trgovina. Ponavadi si že prej ogledam njihov katalog in iz tam vidim, kaj je bolj ugodno kot drugje (vsaj za izdelke, ki jih ponavadi kupujem). Splača se vam nabavit tudi njihovo kartico. Načeloma kupujem predvsem hrano in druge izdelke, ki so nujno potrebni (prašek za perilo, recimo). WC papir in zobno pasto kupujem drugje, razen, če nimajo kakšne super akcije. Mleko sem zaradi visoke cene v Leclercu kupovala drugje (zdaj ga dobim pri kmetu) in ponavadi so imeli ob sobotah že takega, ki je bil tik pred potekom datuma. Izredno se je podražilo tudi ovseno mleko (za ca. 20%), pa ne vem, ali zato, ker so ga tudi v Mercatorju. Ga pač ne kupujem več, do nadaljnjega. V Leclercu kupujem tudi sire, nekateri so res dobri! Kozmeja

proxima  

član od: 21.10.2003

sporočila: 2514

14. nov 2007 13:17

Meni je Leclerc od vseh velikih stacun dalec najbolj vsec; razlogov je vec, nekatere so nastele ze druge uporabnice pred mano, daleč glavni pa je to, da je dovolj prostora med policami, da se mi drugi kupci ne zaletavajo z vozičkom v rit - da se pocutim med shoppingom kot gospa, ne pa kot ovca, ki jo zenejo v zakol. Sicer pa tam vedno kupujem sveze meso; male piscance, kadar je na vrsti tandoori chicken; imajo pestro izbiro zacimb, jabolcni cidre, vinoteko, v kateri se vedno kaj najde, in macji pesek, ki ne dela grudic (in se posledicno ne lepi na tla in jih ne svinja). Tako da kar precejkrat kupujem spezo tam, sicer pa v Mercatorjevi internetni štacuni. lp, proxima

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti