Da se naučimo kaj novega iz naših prelepih narečij

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

tema odprta - 12. nov 2007 17:39 | ogledi: 5.610 | odgovori: 64

Brala sem forum "Kaj Vas moti" glede izgovorjav, slenga, žargona in česa ne razumete, ne morete tolerirati. Rekla sem si zakaj ne bi odprla temo o naših narečnih izrazih gospodinjsko-kulinarične teme. Pa, da se malo nasmejemo ali pa kaj novega naučimo.

Jaz sem iz južne slovenske istre

pa dajmo:piši kot se izgovori

bleda, bledeš-blitva

reći-motovilec

zelje-ohrovt

kapuz/s-zelje

pizdonkola-regrad

šelen-zelena

fragoloni, fragole-jagode

pomidori-paradižnik

biži-grah

fižoleti, fažoleti-stročji fižol

melancani-jajčevci

pjat-krožnik

štraca, kanavaca-krpa

paron-vilice

karćuj, karćulj-zajemalka

šparget-štedilnik

teća-kozica

ćipin-ščipalka za perilo

salvija, savje-žajbelj

čiljeđžine-češnjev paradižnik

koltrine-zavese

kušin-vzglavnik

tarina-plastična posoda np. za solato

pever-poper

škrafadur, škrafador-zalivalnik

pa še malo izgovorjave: črešnje, šljive, nužić, su, kamper

pa še to: brgeše-hlače

hlače, kalcete-nogavice

bobići-mlada koruza ali enolončnica, ki jo vsebuje

Smisel teme: malo heca in smeha že, bistvo pa je spoznati in spoštovati različnost in pestrost slovenskih narečij. Ohranimo kar je pristno naše!

krokodilček

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. nov 2007 17:59

krokodilček, dobra ideja!!!!!!!

Upam, da dobiš posnemovalke  (obeh spolov ).

rimljanka

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

12. nov 2007 18:08

ja rimljanka hvala, zakaj pa nisi tudi ti pristavila svojega lončka? tudi, če si iz mesta verjetno poznaš kako besedico?! krokodilček

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

12. nov 2007 18:13

rimljanka je napisal/a:

krokodilček, dobra ideja!!!!!!!

Upam, da dobiš posnemovalke  (obeh spolov ).

 rimljanka

 

Jaaa, bom tudi sama z veseljem kaj dopisala, ko jih bom nekaj več izbrskala iz spomina.

Cila

gogad  

član od: 28.4.2004

sporočila: 3697

12. nov 2007 18:19

Bravo krokodilček ,sem se nasmejala,posebno pri regradu. Na Gorenjskem pa takole: šefla -zajemalka šporget-štedilnik ror-pečica talar -krožnik kastrola- posoda pegla-likalnik paradajz-paradižnik beštek-jedilni pribor štunfe-nogavice šalca -skodelica zaenkrat toliko,me bodo druge dopolnile... lp goga

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. nov 2007 18:36

( C ) se bere K
( x ) se bere Z

Faxoi = fižol capusi garbi = zelje kislo

bixi = grah

fetina de vedel = zrezek od teletine

civola = čebula

aio = česen

fermenton= koruza

spinase = špinača

 

Galina vecia fa bon brodo  (ci) se bere č

Kura stara dela dobro juho

 

Prevedeno je dobesedno, joj, koliko bi bilo za napisati, bom še razmišljala, morda pa še kakšen vic pade.

lp

Anamarija Sporočilo je spremenil(a) anamarija1 dne 12. nov 2007 18:38:12

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. nov 2007 18:42

Bela krajina - najbolj znane: kozule - stročji fižol (samo v Metliki, v Črnomlju so rožine) debelača - koruza klasunc - koruzni storž koza - poleg živali tudi posoda (lonec) za kuhanje ofca - ovca kajnoh - kanja ali kragulj dca - otroci grah - fižol grašek - grah žokniti - dregniti bubrek - ledvica (predstavljajte si izjavo "au, si me v bubreke žoknil" - sestrini sošolki so se v srednji šoli v NM še doooolgo smejali) nešč - nož v Semiču kokot - petelin kvočka - koklja kotec - kokošnjak žuga - lahko je žoga ali pa ljubkovalno za gosko (tako se kličejo goske) prosta povitica - vrsta zavitka, značilna za BK zaster - (naglas na a) - predpasnik no ja, saj se bom še česa spomnila. Magnolija, dopolni s črnomaljskimi besedami! Iz ribniškega mi je pa najprej padla v uho "na farpošto", kar pomeni zelo hitro. Drugače pa prevladujejo izpeljanke iz nemščine (tošelj - denarnica, kosen - omara, špajz - shramba ...) No, nadaljujte! Atina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

12. nov 2007 18:44

Krokodilček, se ne spodobi, da bi tako zelo hitela ravno jaz , nisem pa iz mesta doma, sem vaško dete, se bo pa kaj našlo, no. Je pa res, da večino življenja dvoživkasto (mesto/vas; Ljubljana/Štajerska)živim, pa se to tudi pri jeziku malo pozna.

Včeraj sem ravno po grvini repincl nabirala. Za prvo silo bo.

rimljanka

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

12. nov 2007 18:54

Štajersko-Šmarsko-Slatinsko Pejglezn - likalnik kuhla - kuhalnica kšir - posoda kšir cota - krpa za brisanje posode rajngla - posoda,kozica pisker - lonec šparget - štedilnik pratror - pečica rona - rdeča pesa runkl - krmilna pesa rejgved/regvad - regrad celer - zelena šuhi - čevlji batarji - gumijasti škornji štepih - vodnjak šajtrga - samokolnica pojata - senik štajnge - stopnice šajba,vokno - okno,šipa špejgl - ogledalo špejgle - očala ladlc - predal špompet/špampet - postelja kinderpet - otroška postelja preftošja - denarnica ... Kristina Sporočilo je spremenil(a) Kristina dne 12. nov 2007 18:55:37

gajka  

član od: 16.4.2006

sporočila: 307

12. nov 2007 19:01

osrednja dolenjska pa zgleda imamo kar nekaj z gorenjci: šefrca : zajemalka šporhet : štedilnik ror : pečica taler : krožnik kstrola : lonec pejglezn : likalnik nojšč : nož kotu : kotel capati : copati enako imamo šalce,štunfe,bištek,... gajka Sporočilo je spremenil(a) gajka dne 12. nov 2007 19:03:21

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

12. nov 2007 19:15

ja super, vidim, da je tema zanimiva btw:anamarija 1 iz kje si? po moje zamejka, ma si ne bi upala reči kje?? no, pa da še malo pristavim Ćikara-skodelica glaž-kozarec posli, sosednja vas reče postoli-čevlji mufa-plesen čokolatin-čokoladni bombon šeperšat-likati jegla-igla jejca-jajca kavaleta-posebna lestev na trikotnik škure-polkna škale-stopnice škafa-korito lomaron, lumaron-omara karega-stol krokodilček

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti