Da se naučimo kaj novega iz naših prelepih narečij

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

12. nov 2007 19:34

škrince - napolitanke

bure - arašidi

konci - kranjske klobase

aufhenger - obešalnik

drot piršna - žičnata krtača

Me luknja v ustih tako boli, da se drugega ne spomnim

Aja, v Zasavju tako govorimo.

LP

cervus

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

12. nov 2007 19:38

Na Muljavi oz. na Mlav govorimo pa takole: kastrola-lonec špajza-shramba klabasa- klobasa ablak-oblak patica-potica časapis-časopis zele-zelje kuhavnca-kuhalnica vilce-vilice In še bi se našlo samo jih imam jaz za samoumevne. Če pa jih hočete slišati pa nas pridite poleti gledat.

Mihaela007  

član od: 20.12.2006

sporočila: 66

12. nov 2007 19:48

Pa še nekaj iz Prekmurja dojinica-posoda za mleko keuka-kuhalnica rauraš-dimnikar vacalejk-ženska ruta talige-samokolnica gröj-fižol Haha!! Mihaela007

korosica  

član od: 21.9.2007

sporočila: 170

12. nov 2007 20:12

Pa še nekaj iz Koroške: karjola-samokolnica šnicl-zrezek piskr-lonec karfijola-cvetača rpica-krompir gajba-zaboj šalca-skodelica šalter-stikalo kuhla-kuhalnica špohert-štedilnik peglajzn-likalnik grta,dovta-gor, dol što-tukaj pojštr-vzglavnik No za enkrat toliko... Fajn se mejte in se zravn nasmejte (imejte se lepo in se zraven še nasmejte) korosica

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

12. nov 2007 20:12

Ko smo bili na Koroškem sem prvič slišala za štranklne (stročji fižol), repico (krompir), murke (kumare) in štramplne (nogavice).

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

12. nov 2007 20:16

frzjetl -  nogavica

smrkovc - robec

škundra - pletena košara

škrpjet - čevelj

ladufr - samokolnica

kcki - pujski

gvnt - obleka

prušth - moški reklc, podložen

mlik - mleko

 

Te so moje najljubše iz otroštva.

Pub in zjala sta itak prava klasika. O sklanjanju ženskih imen, še posebej v tožilniku, tudi ne bi. Zgornji izrazi so s hribov nad Idrijo, tam sta bila moja starša doma.

Loni Makaroni

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

12. nov 2007 20:44

Zelo zanimiva tema. Zapisali ste najbolj posebne besede iz vaših narečij. Kljub vsemu se mi zdi, da si bo težko zapomniti tudi tretjino izmed njih. Kaj pravite, da bi se omejili na približno 20 besed in jih zapisali v vseh narečjih? Izbor seveda prepuščam krokodilčku (če bo predlog sprejet), ker je odprl temo! veverica

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

12. nov 2007 21:16

Čas študija je obdobje, ko se večina od nas sreča z narečji: sošolci, sostanovalci, njihovi prijatelji ipd. predstavljajo pravi spekter govoric. Trenutno se spomnim nekaterih cvetk: - sošolka iz Brežic me je "seznanila" s pomenom besede "presran": jaz bi mislila, da to pomeni strahopeten, oni pa tako rečejo naduti, prevzetni osebi. - večer pred pomembnim žurom (študentska tržnica) smo s strahom gledali v nebo, kajti napovedan je bil dež. Pa pravi cimrin fant: "Jutri ne bo dežja, poglejte, so zwiiizde". Tega ne bom pozabila. (popolnoma odveč je verjetno poudariti, da je bil iz Cerknega) - je rekla cimra (mi je to ljubši izraz kot sostanovalka, čeprav vem, da ni po SSKJ), da je od doma prinesla murke. Jaz sem pa rekla: "ja kje si jih pa nabrala, a niso zaščitene?" Me je čudno pogledala, potem pa razložila, da ni prinesla gorskega cvetja ampak kumarice. Aja, bila pa je Savinjka. Pa še nekaj: meni so se enkrat v študentu cel večer smejali, ker sem rekla, da se v BK krave dojijio, ne pa molzejo Atina Sporočilo je spremenil(a) Atina dne 12. nov 2007 21:20:00

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

12. nov 2007 21:37

Krokodilček, jaz sem Predmejka, to je staro Izolsko narečje, ki žal gre počasi v pozabo.

lp 

Anamarija

Tarja83  

član od: 17.11.2006

sporočila: 273

12. nov 2007 21:48

Še ena korošica dodajam svoj del: klobuh - česen talir - krožnik čvekat - žvečit strupat - razbit gra , dola - zgoraj, spodaj jdi - pojdi restana rpica - pražen krompir japka - jabolko gepl- računalnik grumpi - ocvirki cuker - sladkor žnitloh - drobnjak hilat - hitet ....in ja mi rečemo kosilat :) Pa še kaj bi se našlo. Lp. Tarja83

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Anemiilat
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti