V čem se peče kruh?

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

14. nov 2007 9:32

Meni osebno je še vedno najboljši hlebec,tist ko testo vzhajaš v peharju in ko ga obrneš na pekač ostane prav lepe okrogle obike, glede na to, da je pri nas vsake tolko obdobje toplih sendvičev ,sem kupila podolgovat model za kruh,prav lepo se tudi v njem speče. http://www.moj-album.com/uredi/val2/10102534 val Sporočilo je spremenil(a) val dne 14. nov 2007 09:44:28

Ava  

član od: 28.3.2006

sporočila: 283

14. nov 2007 10:05

Pozdravljeni! Glede tistih malih  glinenih lončkov, ki so bili prvonagrajeni kot turistični spominek leta 2007, so mi iz trgovine poslali naslednji odgovor: "v naši prodajalni imamo  vse tri modelčke za peko kruha po katerih povprašujete. Pakirani so vsak posamično v rjavi embalaži s certifikatom z opisom izdelka. Prihodnji teden dobimo tudi luksuzno embalažo tega izdelka. Cena za modelček za peko kruha je 16,00 EUR (ddv je vključen v ceno). Na vašo željo lahko izdelek tudi prepakiramo tako, da vam bo ustrezal. Sicer pa modelčke lahko pogledate tudi na naši spletni strani http://www.galerijaambienta.com/ v predalčku zanimivosti."

Lep dan želim

Ava

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

14. nov 2007 12:38

Lisa in Ava, hvala!

Lp

cervus

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

14. nov 2007 14:53

Je ze slepakura vprasala, pa se jaz prosim za odgovor-glineni loncki za roze-se namazejo ali kako se pece v njih? Hvala in lp lucka

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

14. nov 2007 20:55

Sem dobila vse informacije od avtorice teh modelčkov, lepim kar del njenega odgovora, če bo zanimalo še koga:

modelcki za peko kruha se prodajajo v tovarniski prodajalni Eti svit, Bakovnik 4a, Kamnik, tel: 01 830 36 12, v prodajalnah DZS, prodajalne Dom, trgovine v Ljubljani in posamezne lahko dobite tudi pri meni. Vsak modelcek je v svoji embalazi in sicer srce- rdeca, luna-oranzna in sonce-rumena. Po narocilu se lahko dobijo v enojni embalazi kot komplet /okrogla skatla z svilo in tremi modelcki - skupaj je 58,00 EUR/. Cena posameznega izdelka z darilno embalazo je 20,00 EUR /ze vkljucen DDV. Pri vsakemu izdelku je prilozena knjizica o uporabi in recepti v slovenscini in anglescini. Modelcki so na prodaj tudi brez embalaze in je cena 16,00 EUR.

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti