Enolončnice in zelenjava

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

9. nov 2007 11:08

Prodal je pa temu Francozu:

 http://www.delices.si/

Ki bo prostor uporabil za pripravo cateringov, vsaj tako mu je rekel. 

Loni Makaroni

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

9. nov 2007 11:20

Aha, Ericu torej. Menda ima tudi Eric tečaje. Sem pa ful žalostna, ker ne bom mogla na tečaj peke kruha, ker imam na edini še prost termin že planiran seminar(((( Punce, če se bo katera odjavila, mi prosim sporočite!!!! strelka

ežoj  

član od: 24.2.2006

sporočila: 6302

9. nov 2007 11:42

strelka je napisal/a:
.................................................................................................................

......................................................................................................................................... Nekaj me zanima, koliko predznanja je potrebno za njegove tečaje? Zanima me recimo peka kruha, kjer sem bolj ko ne analfabet, pa bi se rada naučila, da bi tudi doma dišalo po svežem kruhu... strelka

Glede predznanja, nč verjet, bi te rade nasrale. Moraš imet diplomo biotehnične fakultete, smer prehrambena tehnologija, ali pa srednješolski nivo za kuharja in 10l del izkušanj na mestu kuharja, pa obvladat moraš dva tuja jezika, verificirano.

ežoj

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

9. nov 2007 11:53

ežoj, in komu bi ti rad koristil? Če imaš preveč časa, primi doma za cunjo ali sesalec in naredi uslugo vsaj svoji dragi... strelka

katti  

član od: 4.11.2005

sporočila: 2109

9. nov 2007 11:59

Kljub vsemu je še nekaj tečajov prostih, sem popala gor link, če ga katera nima. katti

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

9. nov 2007 12:59

Strelka, Ežoj je pa tako fejst fant in s svojo pripombo te ni hotel žaliti. Meni se je zdelo prav duhovito Lili lili A.

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

9. nov 2007 14:08

Ežoj se heeeeecaaaaa - in to v čisto dobronamernem smislu - je pa res malo nerodno, ker le beremo preko ekrana, mrtve črke in ne vidimo mimike, tona glasu, šegavosti.....

Ampak je na koncu vražička prilimal - ta pa kar veliko pove

LP

cervus

Ognjič  

član od: 18.1.2006

sporočila: 4732

9. nov 2007 14:14

Jest tud ne pustim ežoja klincat . Je pa tud res, da vsak ne razume heca. Pa tista ta črna luna bo vsak čas Ognjič

strelka  

član od: 8.5.2006

sporočila: 659

9. nov 2007 14:17

Punce, jaz ne visim stalno tukaj gor, pride kak dan, ko sem še kar (tako kot npr. danes), z ežojem pa nisem še nikoli komunicirala, tako da žal ne morem vedeti, kaj je res mislil. Njegova pripomba mi je izpadla povsem nevmesno (mogoče sem pa preveč alergična na razne pametnjakoviče iz kakega drugega foruma Je pa res, da sama tak način komunikacije uporabljam s tistimi, za katere vem, da ga bodo pravilno razumeli, saj smo si ljudje različni in enake stvari dojemamo različno... strelka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti