A bomo letos kaj pekli?

lucka52  

član od: 13.7.2007

sporočila: 1939

28. dec 2007 7:50

Ce bi Katka zivela v casih +Jugoslavije bi za vse to opravljeno delo gotovo dobila Red dela z zlatim vencem ali kako so se ze imenovali. Bo treba reci uredniku, da ti napise vsaj kaksno uradno pohvalo ali pa magari celo senka pluska-ce ga sploh rabis, ker si tako hitra in iznajdljiva... Vso sreco in upam,da bos tako pridna tudi v letu,ki prihaja! lucka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

28. dec 2007 8:19

V prihajajočem letu me verjetno skoraj ne bo nič tu...saj zato si sedaj dajem duška in se vrtim po kuhinji, dokler je še čas. katka

val  

član od: 7.3.2006

sporočila: 665

28. dec 2007 10:08

Kam pa odhajaš katka?? val

Reca  

član od: 1.3.2004

sporočila: 3814

28. dec 2007 10:29

Katka, dobra si, da se ti da vse to slikat. Meni ni problem pečt in naredit kar hočeš, ampak slikat........................ To je poglavje za sebe. Kdo bi si mislil, taka malenkost pa tak odpor. lp Vesna

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

28. dec 2007 11:05

Val, nikamor ne grem fizično, ampak nekako predvidevam, da ne bo časa zaradi disertacije, baje ti tazadnja odpade, če ne kaj drugega Reca, slikanje pa mi je v užitek, ne samo hrane seveda, ampak tudi narave in družbe...imam trojne rezervne baterije in rezervne spominske kartice, da mi le ne zmanjka kaj vmes katka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

30. dec 2007 13:49

 

Tole so čisto enostavne praline, kuverturo stopiš z maslom in vliješ v papirnate košarice. Notri daš lahko malo marcipana, nugata, kakšen liker, aromo, navrh pa oreščke po želji.

katka

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

1. jan 2008 16:40

No pa končno še jaz prilepim slikco (upam,da mi uspe-Hvala katka lopatka) Roncolino

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. apr 2008 21:39

katka lopatka je napisal/a:
V prihajajočem letu me verjetno skoraj ne bo nič tu...saj zato si sedaj dajem duška in se vrtim po kuhinji, dokler je še čas. katka

 

Brskam po forumih in odkrijem tale komentar... tako me je nasmejal, da še dobro, da sedim za računalnikom, ker bi se drugače sesedla ... Kaj katka, se ni izšlo po planih  "V prihajajočem letu me verjetno skoraj ne bo nič tu"... ne moreš brez KulSlo, kajne?

Lep dan in veliko se smejte

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

3. apr 2008 1:29

simona, To pa ni od mene odvisno. Še čakam na odobritev teme za disertacijo, kar traja pol leta. Upala sem, da bo kaj hitreje, vendar pa pred jesenjo ne bo. Pa še milijon formalnosti moram urediti, si me ravno dobila, danes grem k referentki. Upam, da se bo kaj premaknilo in da me bodo v službi malo sprostili, ker drugače ne bo šlo. Sicer pa si me zdaj spravila v malo neugoden položaj...pa še zbudila si mi slabo vest, ker se nikamor zadeva ne premakne katka http://katka-lopatka.moj-album.com/

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

3. apr 2008 6:25

Ah katka, to je bilo rečeno v hecu no  Itak vem, da imaš energije za tisoč in eno stvar, saj si zelo sposobna punca. Vem pa tudi kje tiči problem... temu se reče "odvisnost od KulSlo", ki pa jo ima večina od nas. Je tako?

 

Pridna bodi, pa se tipkamo (sem ti ravno napisala ZS). 

Lep dan in veliko se smejte

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti