A bomo letos kaj pekli?

kobra 1  

član od: 15.6.2006

sporočila: 1881

8. nov 2007 20:54

Seveda bomo pekli A najprej nekaj za Martina, s kostanjevim pirejem. kobra 1

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

8. nov 2007 21:01

mamamia je napisal/a:

Seveda bomo pekli. Že delam seznam, da bom še pravi čas šla v nabavo sestavin - marcipan, nugat, biserčki in drugo okrasje, jedilne barve, dovolj moke, masla, jajc, začimb...

 

Daljši seznam je že nared, v nasldnjih dveh tednih še ožji izbor, okoli 10. decembra se pa začne.

Jasno, prveso janeževe kapice, da se 14 dni medijo, za piko na i cimetove zvezdice, za vse ostalo pa, kot bo trenutni navdih.

 

Pa madeleine ali kako se že piše bom letos delala, sem včeraj v Leclercu našla modelčke.

Spet bo dišalo po koči....Mamamia

mamamia
Mamamia, v uč so mi padle te janeževe kapice, iskala sem recept, pa ga na kulinariki ne najdem. Mi, prosim, zaupaš recept katjushka

Ninja24  

član od: 31.3.2007

sporočila: 2692

8. nov 2007 21:08

Normalno, da bomo pekli na veliko, tako kot lani in predlani (minimalno 14 vrst, sicer se prisilim najprej ustaviti se pri 10ih, potem pa tega malo ostane, pa drugega, pa je treba porabit ). Je pa res, da bo treba letos začeti malo prej in sladka darilca razdeliti malo prej, ker 25. že potujemo proti Valenciji za 10 dni....hm ja, tud za tja bo treba kaj sladkega. Tako da, ja, peka definitivno bo,letos mečem oči bolj na trajne, suhe piškote zaradi omenjenih izrednih razmer, lani so bile namreč razne praline n minjončki. Ninja24 Sporočilo je spremenil(a) Ninja24 dne 08. nov 2007 21:08:50

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

8. nov 2007 21:54

Ja, pa medena hiška ne sme manjkati! Sploh, če so manjši otroci pri hiši.Letos jo bomo pri nas imeli tudi kar za "starejše otroke", tudi obiski bodo lahko kaj pojedli z nje. regina

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

8. nov 2007 21:57

Kako pa narediš medeno hiško, regina? Kar po navdihu, ali imaš kak načrt, pa gradbeno dovoljenje jasna

regina  

član od: 17.9.2007

sporočila: 724

8. nov 2007 22:16

Osnovo za medeno hiško lahko kupiš v Avstiji pri Ikei, ali pa jo sama spečeš iz medenega testa. Lahko narediš čisto enostavno: sprednji in zadnji del izreži trikotnik, za streho pa pravokotnik. Najprej si naredi to iz papirja, nato pa izreži iz testa in speči. Nato lahko hiško sestaviš z beljakovim ledom, karamelnim sladkorjem ali pa s čokolado. Nato pa lepiš male kekse, bombončke ... na streho in na zidove. Če imaš majhne otroke pri hiši, jim preberi pravljico o Janku pa Metki, in ko prideta do čarovničine hiške, jo odkrij in veselje bo tu. Moji vnuki so bili zelo navdušeni. Sicer so sedaj že malo večji, ampak hiško jim vsako leto naredim za božič in so jo vedno veseli. Pozdravček! regina

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. nov 2007 22:24

Bomo, če bo Ronja pustila. Glede na to, da mi je bratec ušel v nemčijo na študentsko izmenjavo, bo verjetno vesel kake sladke popotnice... Kekse je mel vedno rad... Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

8. nov 2007 22:24

mamamia, za janeževe kapice pa kar sem napiši recet, če lahko, prosim! Jaz bi ga tudi... Veri

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

8. nov 2007 22:25

Hvala, Regina!

Mislim, da jo bomo letos naredile, tamalidve bosta navdušeni!!

Sem pobrskala po forumu in našla precej nasvetov za hiško, tako da upam, da bo šlo... Zabavale se bomo v vsakem primeru!

jasna

stana.r  

član od: 28.11.2004

sporočila: 2909

8. nov 2007 22:44

Uf, janeževe kapice so pa edine, ki mi lansko leto niso ratale. Da ne rečem, da z veliko mero domišljije niso izgledale kot kapice, prej bi rekla, da so podobni beretkam, cekinom ali po domače, kot podplat. Hrustale so pa še po enem mesecu Hmmmm... kaj pa, če bi jih morala pustiti, da se do letos zmehčajo???

http://www.moj-album.com/vstopnica/ssf543tnz  stana

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti