A ste vi tud noter padli?

nektarina  

član od: 15.2.2006

sporočila: 901

8. nov 2007 16:49

jaz tudi vsak dan spremljam dogajanje in če rabim kak recept takoj pomislim da na kulinariki pa ga bom našla. pa ne samo recept ampak še kaj drugega. moj tudi včasih nerga, češ spet si na računalniku in na kul slo. nektarina

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

8. nov 2007 21:53

blažkaa, enim pač ni treba pojasnjevati odvisnosti, saj jih/nas na vsakem forumu zasediš....pa še v klepetalnici................pa na živih klepetih,..............pa................... rimljanka

Desire  

član od: 5.4.2007

sporočila: 50

8. nov 2007 22:58

Pozdravljeni! Tudi mene je kul zasvojila in še le zdaj (po 50-tih) sem odkrila strast do kuhanja in pečenja. Pravzaprav mi kuhanje nikoli ni predstavljalo neki problem, toda zdaj ko sem odkrila vas, pa vse naredim in poskusim s posebnim veseljem, tako da tudi jaz se vam res prav lepo zahvaljujem, ker ste....... In ta pozitivna energija, super....... Desire

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti