A ste vi tud noter padli?

Kajcika  

član od: 6.10.2007

sporočila: 64

7. nov 2007 21:16

Odvisna, zelo, ampak to je najlepša odvisnost, kar jih obstaja. Domačim se pa pozna, saj se kar nabirajo kilogramčki. Pa nič zato. Za zimske čase je itak potrebna zaloga, saj veste, virusi in podobno. Seveda se pa tudi veliko naučim, saj nasveti vedno pridejo prav. Kolikokrat bi ga kaj polomila, če ne bi bilo vas. Hvala vsem. Kajcika

mirca  

član od: 11.1.2007

sporočila: 43

7. nov 2007 21:47

Odkar sem prijavljena na kulinariki, se je tudi pri nas jedilnik precej spremenil. Čez teden padajo ta hitri recepti, za vikend pa se kuha kaj bolj "orenk". Čeprav se bolj malo oglašam, pa ne mine dan, da ne bi prečekirala novosti, forume... in bila malo v vaši družbi. Tole je ena družba prijetnih in srčnih ljudi. Pohvala vsem. lep večer mirca Sporočilo je spremenil(a) mirca dne 07. nov 2007 21:59:39

Mihaela007  

član od: 20.12.2006

sporočila: 66

7. nov 2007 21:49

Sama sem velika odvisnica od kulinarike. Vsak dan visim gor, ponavadi po dvakrat. Moj fant se smeji in se veseli, ker bo spet nekaj novega in dobrega na jedilniku. Hvala vsem za dobre recepte, pa tudi za koristne informacije. Mihaela007

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

8. nov 2007 13:44

Krščen Matiček!!!!!!!! Sem mislila da ta odvisnost muči samo mene. Verjetno ste vsi čutili potres, ko mi je ob branju vaših pisem padel ogromen kamen s srca, ker vidim, da sploh nisem edina. Živela Kulinarika in vsi tukaj zbrani! helgula

Kyara  

član od: 24.5.2006

sporočila: 2384

8. nov 2007 13:52

Ne, helgula. Tu nes je kar dosti odvisnikov. Pa kaj moremo, tako je svet lepši. Jz sem okužila še hčer, ki pridno sprobava vedno nekaj novega, haha

 

Kyara

maatejca  

član od: 2.4.2007

sporočila: 6

8. nov 2007 14:00

jaz pa odvisna na kvadrat - komaj čakam, da najdem in preizkusim kakšen nov recept, okužila sem pa še sodelavke in prijateljice, ki sem jih najprej redno oskrbovala z recepti, zdaj si pa že same ogledujejo, kar jih zanima... maatejca

kordelina  

član od: 21.11.2005

sporočila: 223

8. nov 2007 14:26

Fant mi pravi da sem obsedena s kulinariko in da naj malo neham. Pa starši mi pravijo da naj omejim sladice ker bomo kot sodi. Sedaj je mama na dieti pa nič sladkega ne je, zato jih delam samo zame in za mojega, sem pa določila da sladice pridejo na vrsto le ob nedeljah. Se mi zdi da na tej strani kar prevladujejo recepti od sladic, žal pa ne morem vse sprobati. oz. bo moralo kar veliko nedelj miniti da mi bo uspelo. Midve z mamo tako radi kuhama, pa se je moj oče zadnjič pohecal: Pa naredita tako kot jaz, ki računalnik najprej sestavim potem pa razstavim. :) kordelina

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

8. nov 2007 15:08

Oooooooooo, koliko nas je odvisnih. Jaz pa vseeno mislim, da nas je veliko več, kot je komentarjev pod odprto temo, saj "mi manjkajo" jade, stanar, veri, ežoj...in še veliko drugih Je pa hec tale KulSlo. En večer medtem ko prebiram komentarje, po stanovanju omamno zadiši po pečenih jajčkah. Pogledam in vidim dragega z dvema krožnikoma jajc pečenih na oko. In reče: Cele noči visiš na Kulinariki, za večerjo pa jemo pečena jajca Seveda sem mu takoj pokazala http://www.kulinarika.net/recept.asp?ID=3918, da sva lahko v miru povečerjala. Ja, ja, čudna je tole odvisnost. Pa uživajte še naprej blažkaa

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

8. nov 2007 16:12

Tud jaz sem not padla. Minilo je dob ro leto moje odvisnosti, pa še nič ne pojenja. Dvomim, da sploh bo. Kulinarika je super in vi vsi tudi. buča

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

8. nov 2007 16:39

Vsak dan "brez kulinarike" je izgubljen dan... Kristalka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti