A ste vi tud noter padli?

dixi  

član od: 30.11.2005

sporočila: 208

7. nov 2007 17:06

Tudi jaz sem pošteno zasvojena s to našo kulinariko. Sem pošteno na trnih, če kakšen dan ne morem pregledat vseh novosti.Ja pa tudi moj ve kaj mi najbolj manjka, če nisva doma.Zadnjič sem še v Rimu žalostno gledala proti računalnikom v hotelu. dixi

fleur  

član od: 28.4.2006

sporočila: 169

7. nov 2007 17:07

Atina je napisal/a:
Jaz pa pametujem "sem na kulinariki prebrala" ... Atina
uh ja...tudi jaz Zadnje čase me doma velikokrat vprašajo:"Od kje pa ti to veš?" "Iz kulinarike" fleur

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

7. nov 2007 18:00

Tudi pri meni je tako......kadar pridem na dan s kakšno novo idejo in me kdo vpraša ja kje si pa to izvedela, mu navadno kdo od mojih še pred mano odgovori: ja, na kulinariki!!! Zato hvala vsem kulinarikom.......... z vami je moje življenje vsekakor bolj zanimivo. katjushka

gaja 1  

član od: 29.12.2006

sporočila: 378

7. nov 2007 19:08

Takoj ,ko pridem iz službe moram na hitro pogledat kaj se tukaj dogaja, pa preden grem spat je tudi treba preštudirat novosti. Če pa kakšen dan izpustim pa vse nadoknadim ob mojih frej dnevih.
fleur je napisal/a:
Atina je napisal/a:
Jaz pa pametujem "sem na kulinariki prebrala" ... Atina
uh ja...tudi jaz Zadnje čase me doma velikokrat vprašajo:"Od kje pa ti to veš?" "Iz kulinarike" fleur
Tudi jaz sem vsa pametna, pač na kulinariki se zve vse. gaja 1

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

7. nov 2007 19:24

Tudi jaz sem ena iz med odvisnic. Ko pridem iz šole je prva stvar ki jo naredim Kulinarika. In včasih me imam mami povn kufer ko za vsako stvar ki ji rečem da sem zvedela na kulinariki hehe.

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

7. nov 2007 20:03

Jaz pa sem mislila, da govorite o Ladu in Juriju! Meni sta fantastična in sem čisto not padla ob nedeljah zvečer.

Da pa seveda o Kul sploh ne govorimo!

 

Anja

morska medvedka  

član od: 31.8.2004

sporočila: 2716

7. nov 2007 20:47

Jaz sem s kulinariko zasvojena. Ko imam čas takoj uletim, pregledam vse forume, nove recepte, komentarje receptov.... Preden sem spoznala kulinariko sem bila obsedena z zbiranjem kuharskih knjig, priročnikov, receptov z revij..... katastrofa. Sedaj tega ne počnem več ker mi je enostavneje pokukat na kulinariko, pa še komentarje vidiš in kaj se lahko izbolša.... Res tej strani ni para.

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

7. nov 2007 21:00

Ka češ, od nečesa morš bit odvisen. Samo to je lušna odvisnost, pa še drugi ne trpijo preveč. No razen, če ne počneš nič drugega kot čepiš za računalnikom ali neprestano kuhaš po receptih iz tu gor. Vsega more bit prava mera. Jelenckova

ann  

član od: 15.2.2007

sporočila: 343

7. nov 2007 21:00

Nič drugačna nisem od ostalih. Sprva sem si na roke prepisovala recepte (posebej imam napisano opazko "pohvalila Jade"), sedaj pa receptov niti ne gledam več, ker se itak ne sme veliko jesti. Bolj prebiram forume, najbolj se mi dopade Vendelina jr., tako stil kot poučnost napisanega. KulSlo name deluje zelo protistresno, sploh kadar nagajajo kakšni programi ali kadar imam "tehnološki čas" kot pravi Ežoj! ann

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

7. nov 2007 21:14

Ja jaz nisem nič drugačan,kot vi.Odkar sem ga odkrila sem začela na veliko nazaj pečt(sem imela pavzo),sedaj me pa kar mika.Pa malo (ne malo kar fejst)sem spremenila način kuhanja.Ni več tako enolično vedno nekaj drugače naredim.Ko vidim ena da to,en naredi tako.Potem pa jaz vse malo združim pa smo tam,da smo vsi zadovolni. Pa še poziotivno je ,ker kadar imam napad da bi vse sladko po hiši pojedla,se rajše vsedem pa gledam in prebirem in me kar mine. No pa tudi doma so se navadli,da ima tudi mami svoje minute za računalnik.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti