Kakšen odnos imate do pice?

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

4. nov 2007 19:11

Do pice imam požrešen odnos.

LP

cervus

leni1  

član od: 26.2.2007

sporočila: 295

4. nov 2007 19:13

Balonka definitivno so tudi družine. leni1

galja  

član od: 6.7.2004

sporočila: 1351

4. nov 2007 19:55

Skoraj ne morem verjeti, da kdo ne mara pizze, ha,ha. Moji bi jo jedli vsak dan. Obložimo pa različno, po trenutnem navdihu in po sestavinah, ki so trenutno doma. Je pa res, več vrst sirov daš gor, boljša je. Zelenjave pa ne maramo preveč na pizzi, razen mogoče koruze, čebule, olive.....Obvezno pa domač, vkuhan paradižnik. galja

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

4. nov 2007 20:32

Do nje imam ljubeč odnos. Vedno me reši, ko je treba nahitro spacat neko kosilce za kake nenajavljene obiske ali kadar bi rada malo razveselila lubija. Ja, seveda jo pripravljam kot obrok, saj je gor ogromno zelenjave, sir, včasih še kak pršut,... spodaj pa pač kruh, isto kot če bi bile testenine, če tako pogledaš;) Mora bit vsaj recimo 2x na mesec, sicer mislim, da bi se mi lubi zbunil;) Veri

Roncolino  

član od: 26.3.2007

sporočila: 1464

4. nov 2007 20:39

Pri nas je za kosilo 2-3x na mesec...vedno ob sobotah,4 pladnji.2 ostaneta še za zajtrk v nedeljo...pa vedno kot samostojno kosilo. Se pa ponavadi naredi takrat,ko ne jemo skupaj.Ati v službi,brat na treningu,jaz na vajah...ko prideš domov si pogreješ in poješ.Praktično :) Roncolino

blažkaa  

član od: 8.5.2007

sporočila: 775

4. nov 2007 21:45

elaphus je napisal/a:

Do pice imam požrešen odnos.

LP

cervus
Enako blažkaa

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

4. nov 2007 22:19

Pri nas si jo privoščimo nekje 2-3x na mesec, doma ali zunaj. Zunaj si vedno privoščim vege varianto z rukolo po vrhu v naši priljubljeni pizzeriji, doma pa pripravim vedno v dveh izvedbah in sicer popolnoma vege varianto z bučkami, papriko, čebulo, koruzo in OGROMNO sira ter tunino prav tako s papriko, čebulo in koruzo, testo pa vedno pripravim iz polnozrnate oz. pirine moke. Drugače pa je zame to zelo dober in priljubljen obrok, vendar za moj okus prenasiten, saj takrat ko si jo privoščim ne znam nehat, potem pa trebušček protestira. katjushka

petkica  

član od: 15.12.2006

sporočila: 744

4. nov 2007 22:29

Obožujem jo. Jem jo skoraj vsak teden. Imam jo rada na 1000in1 način, najmanj pa mi pašeta gor grah in korenje. petkica

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

4. nov 2007 22:34

uh, tudi jaz imam rada pizzo in večkrat, domov grede iz službe, če se mi ne da prav veliko doma kuhat, skočim v pekarno po en kos in večinoma jo zmažem že po poti domov (hodim peš). Pravzapravi ugotavljam, da je podobno s sirovim burekom...oboje obožujem. Doma pa jo rada delam v picopeku, ker je tako fino tanka in hrustljava, pa z veliko zelenjave. Rada imam tudi prepognjeno, ali pa s kislo smetano in jajčkom, ko se rumenjak tako fino pocedi...sem pač taka. :) aja, mama pa jo ima rada s tatarsko ali majonezo gor heh katka

jasna1  

član od: 24.9.2005

sporočila: 1986

4. nov 2007 22:42

Katka,

pa ti rata v picopeku? Jaz sem jo enkrat pekla v njem, pa je bila spodaj zažgana, zgoraj surova, čudno no... Po tistem nisem več eksperimentirala, picopek je odličen za vse ostale jedi, pico spečem pa v pečici. Mi jo imamo zelo radi, naredim jo enkrat mesečno. To pa zato, ker se ne spomnim

 

Pri peki pice se vedno spomnim na galjo, ki mi je na začetku moje kariere na kulinariki poslala recept za testo za pico iz kruhomata. Še danes pečem samo po tem receptu!!

jasna

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecsijasaja
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti