Videokamera

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

tema odprta - 3. nov 2007 20:54 | ogledi: 1.258 | odgovori: 3

nekako smo se odločili, da bi nekaj kupili, pa nimamo pojma kaj.

Prosim za kak nasvet. Hvala. No pa tako na DVD-je bi, verjetno.

božena

Temo je spremenil(a) bozena dne 03. nov 2007 20:55:14

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

4. nov 2007 12:20

bozena, če ne veste čisto natančno, kaj bi, je najbolje stpiti do kakšne specializirane trgovine, ki ponuja več blagovnih znamk. Tam prodajalci poznajo prednosti in slabosti vsake kamere in ti tudi najlažje svetujejo, kaj je primerno za vas. Sklepam, da ste začetniki.

Sama sem pred nekaj leti ravnala tako, kot sem zgoraj navedla, in nisem obžalovala. Zdaj vem, na kaj bom pozorna, ko bom kupovala novo kamero - na čim boljši oziroma zmogljivejši objektiv, takega s čim večjim razponom.  Za začetek sem si kupila enostavnejšo kamero, 800 tisoč točk, brez možnosti, da vmes, med snemanjem, lahko tudi fotografiraš, čeprav me je zelo mikalo,  in z dokaj zmogljivim objektivom. Večina kamer je preprosta za ravnanje, zato je za začetnika morda najbolj pomembno, da nima pretiranega števila funkcij, ki so pomembne za nekoga, ki ravnanje s kamero obvladal veliko bolje od začetnika.

Sama imam cannon V 900 ali tako nekako in res dobro služi. Ampak, kot pravim, najbolje se je posvetovati v trgovini z več blagovnimi znamkami, ker so manj pristranski od tistih, ki prodajajo le eno. Za vsak žep in vse potrebe se najde kaj dobrega, po sprejemljivih cenah. Ker načrtujem nakup nove,namreč znova malo bolj podrobno spremljam ponudbo. Vam pa bo v veliko veselje, sem prepričana.

 

Uspešen nakup želim, Mammaia

mamamia

bozena  

član od: 26.10.2003

sporočila: 234

4. nov 2007 14:08

Mamamia, hvala za nasvet. božena

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?gobica1402
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti