Kroglice iz ostankov biskvita

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

tema odprta - 2. nov 2007 18:43 | ogledi: 11.160 | odgovori: 5

Ne vem, kje so se skrile Ruske kape, kjer je bil zraven (pod mnenji) nasvet, kako narediti kroglice iz ostankov biskvita. Mi lahko katera svetuje (sicer imam neko idejo, a vseeno ...)?

Hvala!!!

Atina

Kristalka  

član od: 31.3.2007

sporočila: 833

2. nov 2007 18:51

Sem ti skopirala, mislim, da iščeš tole: AVTOR: nasha Poslano - 15.4.2007 9:24:51 Recept ruskih kap imam že več kot 15 let in je tudi s pudingom, jaz sicer delam z royalovim, ni panike za grudice ali kožico, ker vmešaš margarino. Ko izrežem kroge ostanke peciva zmiksam skupaj z malo sladkorja, ruma , margarine in kokosove moke. Oblikujem kroglice in jih povaljam v kokosu, ali mletih orehih,nekatere nič ne povaljam, potem pa lepo naložim na pladenj okrog ruskih kap. Vsega takoj zmanjka, ves material je porablje, pa še vsi zadovoljni. Kristalka

zima  

član od: 16.1.2004

sporočila: 574

2. nov 2007 22:29

Lahko pa uprabiš katerikoli recept, ki vsebuje zmlete piškote. Te preprosto nadomestiš z zmletimi ostanki biskvita. ZIMA

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

3. nov 2007 1:46

Stana, res sem mislila tisti recept. Hvala. V pomoč so mi bili pa tudi drugi nasveti. Kroglice so že narejene. Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti