Joj, a že spet ...?!

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

6. nov 2007 16:33

Vidim, da nisem samo jaz tista, ki ne mara likanja.Vse drugo še nekako gre, čeprav pospravljeno tudi ne ostane dolgo. Opere pralni stroj, sušilec posuši, samo likat se spravit je pa kriza. No, na koncu se pač vse naredi, kar se mora. LP, Rmeli Rmeli

Kajica  

član od: 11.7.2005

sporočila: 78

6. nov 2007 17:59

No, pri meni pa so naslednje svtari, ki sej jih težko lotim: - zgodnje jutranje vstajanje (za mene je še 8 ura zgodaj) pa čeprav niti najmanj ne sodim v kategorijo jutranjih zaspancev, ker vseeno moram vstat in iti v službo - pranje avtomobila: nisem se še opogumila za ročne avtopralnice, ampak vseeno mislim, da bo to v bližnji prihodnosti nuja, ker v tem mrzlem vremenu ne mislim glancat sama avtomobila in se jezit zraven, zakaj ne gre vsa stvar lepo dol, čeprav na prvi pogled izgleda da ne bo hude. - ne maram pospravljati kuhinje po tem, ko je tam en kup nepomite posode, kaki zasušeni ostanki ipd. lp Kajica

krokodilček  

član od: 6.10.2007

sporočila: 144

6. nov 2007 20:14

kreganje, ki me zelo izčrpuje in daje pod grozen stres likanje srajc in rjuh poslušat tečnih, zateženih, zakompleksanih ljudi, ki mislijo, da so edini trpeči na svetu in ti naprtijo vso krivdo-takih, ki delujejo zelo samozavestno, pa v resnici niso, pa diktatorski-ti si kod majhna mravlja,on pa kot slon in si vedno ves prestrašen in napet, da te želodec boli in ne veš kako bi reagiral, sploh, če je družinski član in ga nočeš prizadeti, povrhu, pa mora imeti vedno prav to troje najprej, pol bi se pa našlo............... krokodilček

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

6. nov 2007 20:59

Sem se spomnila še nekaj, kar pa res res resnično ne maram delat in dobim prebavne motnje vedno, ko je to treba- ne maram vozit! Še posebi pa ne mojega, sama že še gre, njega nikakor! Fašem živčnga! Jelenckova

mala zelena  

član od: 9.7.2007

sporočila: 266

8. nov 2007 20:02

Hmmmm... ...ne maram dajat leč ven iz učkov zvečer, ko bi najrajši zaspala, pa moram še to nardit bi kar znorela, čeprav traja sam pol minute, sam mi je vsakič odveč!!! če pa že mal zadremam in se mi zalepjo na oči, pol je pa sploh bedno :( ...ne maram nosit bio odpadkov v kanto ...ginekolog pa zobar sta itak skor na vsakem seznamu, tako da ju ne smem spustit:) sploh me živcira k se pri ginekologu, ko sem že slečena, na mizi, v tisti super pozi sestra sprehaja not in ven kot da me ni... ...aja, pa ne maram se preoblačit na šihtu v službene cote!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! mala zelena

mlinarca  

član od: 21.10.2007

sporočila: 12

9. nov 2007 17:57

Mnogo stvari nam gre na živce pa vseeno jih opravimo.Jast rada kuham, likam še posebno rada ,tudi k zdravniku grem če je treba pa kaj tako je življenje hočeš nočeš moraš. mlinarca

marelica  

član od: 27.8.2005

sporočila: 1398

9. nov 2007 20:15

Ahjoj, jaz pa se zelo težko pripravim da,

-pomijem okna

-vstanem ponoči (zaradi otroka, pa pač moraš)

-si izmisllim kaj naj skuham naslednji dan za kosilo (s pomočjo KulSlo ni več toliko težav)

-natrebim motovilec (ker smo veliki potrošniki solate, včasih rabim tudi 2 uri -odvisno koliko je velik)

-očistim tuš kabino

Pa še bi se kaj našlo.

marelica

breskva  

član od: 11.10.2007

sporočila: 3074

9. nov 2007 20:40

Jaz pa ne maram: -obisk zobozdravnika -plačevanje računov -čiščenja pečice -pranje avtomobila Za razliko od drugih pa rada likam. breskva

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
MOJ vrtTrixi
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti