Joj, a že spet ...?!

presta77  

član od: 21.9.2007

sporočila: 86

2. nov 2007 21:27

Joj, tud men gre budilka ob 5h zjutri grozno na živce! Pa nasploh pospravljanje. Za likanje in pomivanje oken pa mi pride tašča otroke popazit in takrat si pripravi cote jih nese domov in mi zlika, pa okne mi pomije. Kopalnico pa kar sproti mal pobrišem, takrat ko pa je čas za generalno pa kljub temu trajaaa da jo počistim. lp presta77

jessy6  

član od: 13.2.2006

sporočila: 764

2. nov 2007 21:54

Ne maram: - čiščenja kopalnice - čiščenja pečice - čiščenja oken - trebljenja solate - likanja, če sem v to prisiljena ... če sem sama, z radiem ai televizijo, mi je v užitek - vstati 1h pred odhodom na faks, da zakurim (če sem pri fantu, kjer kurijo tudi na drva) in da peljem psa na sprehod - sploh po dežju, ker sem ga neumnica navadila, da se posušiva s fenom, če sva mokra. - poslušati tastovih izpadov(in še čigavih) - se voziti 1,5h na faks v gužvi, ko se v normalnem prometu dobre pol urce - izkoriščevanja in lenobe - nenapovedanih obiskov - hinavščine = ljudi, ki mi ne povejo v obraz, kaj jih moti, ampak o tem govorijo za mojim hrbtom - prahu (brisanje le-tega je sizifovo delo, če mene vprašate) - pozimi drgnjenja oken na avtomobilu, ko je vse zamrznjeno - kajenja v zaptrih prostorih - kuhati za zbirčne in nikoli zadovoljne jedce - da me zebe: vse, samo to ne! jessy6

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

2. nov 2007 22:32

Ne maram:

1. Odstranjevanja obližev, ki so se prilepili na rano

2. moljev v moki in zdrobu

3. pisanja poročil o vsem mogočem in nemogočem

LP

cervus

mai  

član od: 2.3.2007

sporočila: 447

3. nov 2007 1:38

Ne maram: likanja, likanja, likanja, pa še likanja in ...... Pa z zobarjem tudi nisem na isti frekvenci. Aja, pa na likanje ne smem pozabit. jana

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

3. nov 2007 7:43

Ej, vam se je pa res skoraj vsem likanje močno priskutilo. Zame je bilo to edino opravilo, ki mi ga je mama pustila delat od enega 10. leta dalje in sem strašno rada likala. Še staro mamo sem prosila, če lahko kaj zlikam, ko sem prišla k njej parkrat na teden. No, ne rečem, da ga še vedno obožujem in tudi včasih se moram mal prisilit da začnem, mpak ko mi pa zalaufa....takrat pa uživam. Rada sem sama, ko likam in dam, ali možgane na pašo, poslušam radio, ki ga drugače ne ali celo gledam televizijo. Skratka, veliko raje likam, kot na roke pomivam posodo, čistim stranišče in kopalnico. Je pa že tako, vse je treba naredit, z veseljem ali brez. Lep vikend!! juma

naya3  

član od: 1.11.2007

sporočila: 2

5. nov 2007 11:18

Ja,vidim,da vam likanje povzroča največ slabe volje.Če morate imeti brezhibno zlikane stvari- srajce,uniforme-vam priporočam,da si omislite likalnik s paro na pritisk.Potem bo likanje pravo veselje,z manj truda veliko efekta.Dobijo se že po zelo ugodnih cenah. Kot praviš,Juma,vse je treba nardit.Posode nisem marala pomivat,zdaj mam stroj. Lep pozdrav vsem naya3

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

6. nov 2007 10:17

-ko pospravim v enem prostoru,grem v drugi pospravljat in ko se vrnem nazaj je skoraj vse isto -razmetano kot je bilo prej.Za to se potrudijo otroci ki pa niso toliko majhni (17,14.11)da ne bi vedeli da to ni prav. -če se pogovarjamo pa nihče nikoga ne posluša se pravi "pogovarjamo" -poslušanje pijanih oseb(brrrrrrrrrrrrr) golubić

štorklja  

član od: 23.10.2007

sporočila: 190

6. nov 2007 10:50

- pospravljanje - sesanje - pospravit posodo iz pomivalca Mislim, da bolj ogabna opravila ( vsaj zame ) ne obstajajo. Lep pozdravček vsem in veeeeliko se smejte, saj je smeh pol zdravja *štorklja*

slepakura  

član od: 9.1.2007

sporočila: 326

6. nov 2007 16:04

Moja gospodinjska pomocnica lika v moji lastni spalnici. Zganja neverjeten hrup, ko se podi okrog s sesalcem. Pri pomivanju mi poplavi celo kopalnico. Pralni stroj navije na ves glas. Drvi okrog s krpo za prah. Skuha odlicno kosilo, ki pridem iz sluzbe. Ampak najbolj mi gre na zivce, da se potem zbudim! slepakura

darja-  

član od: 11.8.2007

sporočila: 567

6. nov 2007 16:05

1. likanje...likanje....likanje....likanje.... 2.pomivanje posode 3.kuhanje za tri okuse darja-

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti