Joj, a že spet ...?!

neny111  

član od: 29.10.2007

sporočila: 358

2. nov 2007 11:40

Nimam ravno zelo osovraženih opravil, na prvo mesto bi pa vseeno dalo pomivanje šip, potem je tu še čiščenje pečice in pa likanje in obešanje zaves. Zato sem si pomagala nekako takole: za pomivanje oken pokličem eno gospo, ki mi proti plačilu to z veseljem poštima, v pečici pečem vse pokrito, da se čimmanj umaže, zavese pa dam v čistilnico 2x letno, manjše obesim sama, pri tavelikih in dolgih pa na pomoč priskoči možiček. neny111

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. nov 2007 11:51

anamarija1 je napisal/a:
Zjutraj, ko odprem oči, rečem: O, jej, spet isti mož V izogib pripomb naj povem, da on isto misli, vendar ne pove. lp Anamarija

 

Ha, ha, haaaaaaaaaaaaa.

jade

jade  

član od: 11.11.2004

sporočila: 6303

2. nov 2007 12:20

balonka je napisal/a:
Kot prvo sovražim,ko čistim(pospravljam) da me stokrat prekinejo. Potem takoj sledijo obiski kakšnih strajših gospodinj(flavzarc),ker se jih nerešiš,pa tako so pametne. Najbolj pa sovražim,ko mi pridejo na obisk pa se nesezujejo.Dobro, ne rečem poleti ,ampak sedaj ko je vse blatno(a sem mogoče čudna,ker to pričakujem?).

Ja balonka, ko pridejo jim pred noge postavi copate. Če jim ne kapne lepo rčeš, da se pri vas sezuvate.

jade

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

2. nov 2007 12:46

Hej za razliko od večine obožujem likanje!!! zanimivo...če katera potrebuje pomoč sem na voljo mogoče je to tudi zato ker sem nekoč slišala, da se pri likanju porabi ogromno kalorij. dvomim da je res, škodit pa ne more drugače pa ne maram preveč zobarja in ginekologa, ampak tudi to je nujno zlo. lep dan vsem!! saš spagon

lili A.  

član od: 11.4.2006

sporočila: 218

2. nov 2007 13:10

"Zjutraj, ko odprem oči, rečem: O, jej, spet isti mož V izogib pripomb naj povem, da on isto misli, vendar ne pove." Anamarija, tudi mene si nasmejala Jaz pa ne maram: 1. Zobozdravnika - kar groza me je, ko sem moram naročiti, pa kar odlašam 2. Če nekaj delam, da sem stalno prekinjena 3. Ko vse lepo pospravim, pa mi takoj zapackajo. In tako vedno manjkrat čistim "v nulo" Lili lili A.

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

2. nov 2007 13:20

lucka52 je napisal/a:

1.ciscenje,pospravljanje 2. ciscenje,pospravljanje 3. ciscenje,pospravljenje, vse ostalo je macji kaselj,celo zobozdravnik!!! lucka

 

Se pridružujem.

Kot je napisano - nikoli končana zgodba + le kratkotrajen učinek.

Cila

a1  

član od: 26.6.2007

sporočila: 123

2. nov 2007 13:23

Joj, a že spet... ...čiščenje kopalnice?! ...likanje?! ...sem noseča?!?! Ni bil sicer tisti grozni "joj, a že spet" ampak veseli!!! Bilo je pa res tako hitro po prvi, da sem res rekla:"a že spet?!"! Hehe, mal heca pa more bit, a ne?! LP;) a1

funuk11  

član od: 30.10.2006

sporočila: 197

2. nov 2007 19:27

Ne maram: -likanja še posebej srajce -čiščenja pečice - da kdo obut hodi po stanovanju L.p. funuk11

Kajcika  

član od: 6.10.2007

sporočila: 64

2. nov 2007 19:49

Ne maram: - ure, ki me zjutraj neusmiljeno zbudi in opomni: pojdi v službo - zobozdravnika - faraonk, ki kar ne zastopijo, da v našem stanovanju niso zaželjene. lp Kajcika

helenag  

član od: 29.8.2006

sporočila: 210

2. nov 2007 20:50

No, pa se izkazalo, da tudi jaz česa ne maram. in sicer: - ljudi, ki drezajo vame, kadar sem v položaju ekonom lonca - preventivno izginem, preden ekspoldiram. - inšpekcijskih pregledov tašče, kadar nimam vse poštimano - preventivno jaz obiščem njo, preden se nariše. - ljudi, ki samo jamrajo in se smilijo sami sebi . In seveda čakajo, da jim boš pomagal - preventivno jim pomagam tudi, če tega nočejo in potem mi dajo mir. - tistih "prijateljev", ob katerih ne rabiš sovražnikov - preventivno izberem same take, ker potem ne rabim sovražnikov. - kazalca, ki me neprestano opominja, da je čas za to ali ono ali da mi zmankuje časa za kaj pomembnega - preventivno si dan nabijem z aktivnostmi in potem se dam zjuraj na ON in zbečer na OFF in smo vsi srečni in zadovoljni, najbolj pa jaz, ker mislim, da na meni svet stoji. - likanja!!!!!! - preventivno nabavila moža, ki to obvlada in CELO RAD POČNE. - pomivanja kopalnice - preventivno uredila novo kopalnico, pa ni pomagalo, žal. - peke tort - preventivno sem se toliko zredila, da naslednjih nekaj let ne smem nič sladkega... - dopusta - ker je toliko priprav prej pa toliko pranja potem - preventivno sem se odločila, da bom ZARES UŽIVALA na dopustu, ko bom lastnik zlate kreditne kartice. Pa še kaj bi se našlo, hi hi hi helenag

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti