Joj, a že spet ...?!

teacher  

član od: 16.10.2007

sporočila: 68

2. nov 2007 10:24

1. pomivanje oken(ker naslednji dan potem sigurno dežuje-kot zakleto) 2. pospravljanje prtljage, ko se vrnem domov 3. likanje srajc(sploh rokavi) LP teacher

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

2. nov 2007 10:26

Sovražim obiske pri vseh zdravnikih, čiščenje, npr. WC školjke pospravljanje, pa še kaj bi se našlo. Rada pa sem zunaj na vrtu, na sprehodu in pa tukaj. Lep dan! buča

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

2. nov 2007 10:28

balonka je napisal/a:
Kot prvo sovražim,ko čistim(pospravljam) da me stokrat prekinejo. Potem takoj sledijo obiski kakšnih strajših gospodinj(flavzarc),ker se jih nerešiš,pa tako so pametne. Najbolj pa sovražim,ko mi pridejo na obisk pa se nesezujejo.Dobro, ne rečem poleti ,ampak sedaj ko je vse blatno(a sem mogoče čudna,ker to pričakujem?).
Balonka, si me spominila, da gre meni to tudi zelo, zelo na živce (poleg tistega kar sem že naštela). Še posebej točka 2 (če pridejo takrat, ko otroci spijo, da ne morem v tistem času nič naredit!!!) in točka 3 (ker se naš najmlajši cel čas plazi naokrog). Očitno se bom morala že zamislit sama nad sabo???!!! veverica Sporočilo je spremenil(a) veverica dne 02. nov 2007 10:29:26

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

2. nov 2007 10:33

Ker se je zacel faks s polno paro , bi pod ena dala ucenje(raje grem likat pa pospravlat), pod dve ciscenje solate in lupljenje krompirja, pod tri pa obiski, ki mislijo, da nam delajo ne vem kaksno uslugo, ce se ne znajo spokat domov. Bi sla pa ta trenutek k zobarju in kar sedela na stolu, ker je moja zobarca angel. vida70

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. nov 2007 10:35

Zjutraj, ko odprem oči, rečem: O, jej, spet isti mož V izogib pripomb naj povem, da on isto misli, vendar ne pove. lp Anamarija

Nelly  

član od: 29.10.2003

sporočila: 264

2. nov 2007 10:40

 

Ne maram:

1. ure in

2. koledarja

Ura mi je nenehno zvonila cca 50 let na 45 min., oba s koledarjem pa  sta prekinjala mojo ustvarjalnost. Sedaj, ko si to lahko privoščim,  rada prisluhnem trenutnemu nagibu in počutju.

Nelly

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

2. nov 2007 10:43

He, he, Anamarija, ti si pa za hece. Da ne boš eno jutro presenečena, ko bo ležal zraven tebe George Clooney, od katerega se bo širil slab ustni zadah, pa ves zmečkan bo.... potem boš pa hotela svojega moža nazaj. lp juma

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

2. nov 2007 10:53

ne maram: 1. obešanja cot v stanovanju pozimi... (tiste rogovile za obešanje mi požrejo polovico stanovanja...:) 2. včasih sem z muko nanašala puder na svoj obrazek (zdej tega že dolgo ne počnem več, ker sem ulovila fanta...:) 3. obiskov pri kakršnemkoli zdravniku... brrrrr... drugače pa ne maram še hinavskih, nekulturnih in brezčutnih ljudi... ob takih mi gredo vse dlake pokonci... sem pa precej kosmata...:))) tole je moj stoti post; juhu... čas je, da si spečem eno tortiko...:) lep dan. hruškabanana

nana1  

član od: 3.2.2007

sporočila: 202

2. nov 2007 11:11

ne maram: likanja, pomivanja oken, obiskovat različne dohtarje. nana1

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

2. nov 2007 11:12

Evo,veverica tudi mi imamo takšen problem.Potem ima pa reveček polna usta peska ,kot da se je v peskovniku igral. Ampak mene to sezuvanje res moti.Mi če gremo kam na obisk se sezujemo kljub temo ,da ti vsi trdijo da ni potrebno.Si mislim, mogoče se boš pa ti pri nas to isto zmislu. Glede tistih "F"gospe.Pridejo tak al pa tak takrat,ko imaš najmanj časa.Pa normalno, ko otroci spijo.Prvo mi že pes na dvorišču laja,da če dušo spustit.Potem se ona še z njem hoče nekaj zmenit.Nato pa pride glasno v hišo in glasno razloži kako so otroci pridni ker sedaj spijo.Za znoret. Malo me je zaneslo ,ampak ko to tako sovražim.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti