Kje ste člani kulinarike...

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

1. nov 2007 23:22

veverica je napisal/a:
Roko na srce, tudi Veri zadnje čase "štrajka" . Morala pa sem jo omenit, ker je res polna optimizma. Res se mi zdi, da zna vedno na nek veder in razumen način zapisat svoj odgovor, tudi pri temah, kjer se razvijejo ostri dialogi... in na tak način večkrat pomiri strasti! veverica
Bom kar sebe citirala Tule jamram nad Veri, kako se nič ne oglasi, ona pa veselo odgovarja pri sosednji temi Očitno je Ronja res pridna punca veverica

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

1. nov 2007 23:42

Jaz se pa spomnim tjas, ki se je pred kratkim po dolgem času spet oglasila z enim postom, potem pa spet nič (no, vsaj jaz je nisem zasledila). Včesih je pa bila zelo prisotna. Drugače pa je bila ena izmed prvih oseb, s katerimi sem kontaktirala (in mi tudi ostala v spominu) je bila jade, s katero sva prilagajali njeno policijsko torto za našega alergika. katjushka

Simona84  

član od: 27.10.2005

sporočila: 3036

2. nov 2007 3:03

veverica je napisal/a:
Pa Simone 84, ki se je pred nekaj časa drugače imenovala. Včasih se je pogosto oglašala, je zelo dobrovoljna, simpatična; zadnje čase pa se zelo redko oglasi! veverica

 

Ja veverica, prav imaš in če bi imela več časa, bi se javljala več. Nekatere vedo, da sedaj živim popolnoma drugačen stil življenja, ampak brez Kulinarike pa ne mine dan (oz. če že, je to redko). Ne, ne- na vas pa ne pozabim. Če pa povem po pravici, pa me na momente mine tudi zato, ker nekaj napišeš, pa te določene članice v momentu napadejo. In zaradi takih si nočem pokvariti dneva in biti živčna, saj je življenje že tako preveč zakomplicirano. Skušam biti boljša kot nekateri (ker vem, da ni nihče nezmotljiv in da noben človek ne more imeti VEDNO prav). Tiste punce, ki smo preko ZSja veliko v kontaktu, že vedo zakaj gre...

Lep dan in veliko se smejte

karnak  

član od: 24.10.2006

sporočila: 701

2. nov 2007 9:18

Tudi sama se ne jevljam več tako pogosto kot pred časom. Razlog je isti, kot ga je navedla Simona84. Tudi klepetalnica ni več to kar je bila. Še vedno pa ne mine dan, da ne bi prebrala vse kar je novega in vedno znova ugotavljam, da je hinavščina še vedno prisotna na kulinariko. Sorry. Ravno zaradi tega si ne želim kvariti življenja in je bolje tako kot je. Ohranila pa sem stike z nekaterimi FAJN dekleti. ta je za tiste... že vedo za katere JORDI

dalsi  

član od: 18.9.2002

sporočila: 339

2. nov 2007 9:43

JORDI je napisal/a:
Tudi sama se ne jevljam več tako pogosto kot pred časom. Razlog je isti, kot ga je navedla Simona84. Tudi klepetalnica ni več to kar je bila. Še vedno pa ne mine dan, da ne bi prebrala vse kar je novega in vedno znova ugotavljam, da je hinavščina še vedno prisotna na kulinariko. Sorry. Ravno zaradi tega si ne želim kvariti življenja in je bolje tako kot je. Ohranila pa sem stike z nekaterimi FAJN dekleti. ta je za tiste... že vedo za katere JORDI

 

Tudi sama se velikokrat ne javljam zaradi določenih "pametnih" odgovorov. Ne maram pametovanja in samovšečnosti, kar pa še ne pomeni, da ne bom več naročnik plus paketa in redna obiskovalka kulinarike.

Marjana

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

2. nov 2007 9:59

s kulinariko je tako kot z vsemi ostalimi internetnimi forumi: na začetku te grozno zagrabi, potem se počasi umiriš. za razliko od ostalih zadev pa je nikoli popolnoma ne opustiš, tudi če se ne oglašaš. njeno bistvo je namreč vsebina in ta te vedno znova vleče. meni ne mine dan, da ne bi ogledala, oglasim se pa redko. in tudi naprej bom članica, ker se mi zdi zelo fer, da sem. to je kot društvo, v katerega se včlaniš. lp mimika

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

2. nov 2007 10:06

mimika je napisal/a:
in tudi naprej bom članica, ker se mi zdi zelo fer, da sem. to je kot društvo, v katerega se včlaniš. lp mimika
Mimika, se strinjam, da je lepo in fer, da se včlaniš; a včasih tehtamo in tehtamo... priznam, da sem škrt in dam ta denar rajši za kaj drugega. Ne gre nam slabo, moram priznati, a 5 članska družina vseeno zahteva svoje izdatke (kolikor sem razbrala iz tvojih odgovorov, si ti zaenkrat še v paru) veverica

anamarija1  

član od: 19.8.2005

sporočila: 5381

2. nov 2007 11:02

JORDI je napisal/a:
Tudi sama se ne jevljam več tako pogosto kot pred časom. Razlog je isti, kot ga je navedla Simona84. Tudi klepetalnica ni več to kar je bila. Še vedno pa ne mine dan, da ne bi prebrala vse kar je novega in vedno znova ugotavljam, da je hinavščina še vedno prisotna na kulinariko. Sorry. Ravno zaradi tega si ne želim kvariti življenja in je bolje tako kot je. Ohranila pa sem stike z nekaterimi FAJN dekleti. ta je za tiste... že vedo za katere JORDI
Zdi se mi neumno, da bi zapustila, oziroma nehala pisati zaradi nekaterih članic, če vem, da nisem nič slabega storila. Tudi sama ne prenesem hinavščine predvsem pa predrznost, menim da je tega vedno več, je pa kar nekaj članic/ov, za katere/ih je vredno biti tukaj gor in pisati. Drži se tega načela: iz ene noter iz druge ven, pa bo šlo. Ne bom naštela katerih pogrešam jih je kar nekaj, predvsem pa ne bi želela spustiti nekoga, ki mi je zelo pri srcu. Lep dan še naprej! Anamarija

mimika  

član od: 7.1.2002

sporočila: 2107

2. nov 2007 11:33

veverica, glede članarine sem pisala izključno za sebe. vsakdo naredi, kot mu je prav. hvalabogu, da je tako. res pa je tudi, da imamo ljudje zelo različne poglede in s tem tudi prioritete. zadnjič sem se v knjižnici pogovarjala s knjižničarjem in med pogovorom sem omenila, da je teh 14 evrov letne članarine res malenkost. in mi pove, koliko ljudi se razburja, da je članarina občutno predraga. stavim, da njim pivo v gostilni ni nikoli predrago, vsaj ne tako, da bi se mu odrekli. pa pojdimo nazaj h kulinariki. neoglašanje zaradi "najedanja" nekaterih nima smisla. tu gor se "sprehaja" veliko ljudi z različnimi značajskimi potezami, ki se odražajo skozi njihovo pisanje. zdi se mi, da v tem primeru molk ni pravi odgovor. mimika

katjushka  

član od: 15.9.2004

sporočila: 1901

2. nov 2007 11:53

Mimika, se popolnoma strinjam s tabo.... čeprav še nimam tolikšne kilometrine kot ti, pa sem na kulinariki prisotna že kar nekaj časa, 1x bolj, drugič manj. Zanimivo, da pa me v klepetalnico nekako ne potegne (v bistvo sem samo 1x na hitro pogledala, v pogovor se sploh nisem vključila) ali pa me je malce strah, da bi me preveč "potegnilo", saj je moj čas malce omejen oz. mi potem za ostale stvari zmanjka časa. Mogoče tudi zato nimam posebno tesnih stikov z nobeno članico oz. članom, so mi pa mnogi zelo simpatični (dosti od teh se jih tudi ne javlja več). Ne bi pa bilo slabo, če bi navezala tesnejši stik s kom iz mojega okoliša ......... mogoče kdaj v prihodnosti...... Drugače pa kulinariko prečekiram vsaj nekajkrat dnevno, vsaj za nekaj minut, tako da vidim če je kaj novega in sem vesela, da sem članica tega društva, saj ste mi pomagali rešiti že marsikateri izziv, pa tudi želodčki mojih najdražjih so bili že velikokrat hvaležni. Drugače pa nas tukaj dosti misli dobro in če bomo nadaljevali tako še napraj se bodo negativci sami od sebe izločili, ker jim takšna sredina ne bo zanimiva, saj ne bodo imeli povoda. LP katjushka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti