Kje ste člani kulinarike...

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

tema odprta - 1. nov 2007 21:22 | ogledi: 3.981 | odgovori: 105

Danes sem se spomnila, kako sem pred približno enim letom začela malo bolj spremljat Kulinariko. Takrat mi še ni bilo čisto jasno, kdo je kdo, ampak nekaj sem si jih pa zapomnila, ker so se kar precej oglašali na forumu.

Npr. Teja - kit: spomnim se, da je bila na Kitajskem, pisala je da pride domov in ne ve, če bo šla nazaj. Pa potem Tumpika, ki nas je zabavala z njenim narečjem, zdaj pa je sploh ne zasledim več. Pa naprimer Plopsa, ki je živela nekje v Belgiji ali kje že... Ali pa en fant (ne spomnim se vzdevka), ki je živel nekje v Arabskih Emiratih ali tam nekje in nam je dal kar nekaj vetra v klepetalnici...;)

Pa še bi se našlo nekaj članov, tej so mi trenutno padli na pamet (mogoče se tudi vi spomnite koga).

Čisto normalno je seveda, da novi prihajajo, nekateri odhajajo, ampak vseeno me zanima kje ste, kaj počnete?

Kakšni so pa vaši spomini na prihod na Kulinariko?

Upam, da ne bo kdo hud, ker sem odprla tako temo.

matilda

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. nov 2007 21:44

kalavnik je bil to, matilda. rimljanka

tamalaursa  

član od: 29.3.2006

sporočila: 795

1. nov 2007 21:45

Moji spomini na kulinariko so zelo zanimivi, saj so me vedno spraševali kako to da sem tako mlada pa da že kuham. Na začetku sem se lahko oglašala iz šole ker doma nisem imela interneta zdaj sem pa čisto zasvojena. Največkrat se spomnim Peresce ki je na žalost pokojna , ravno z njeno pomočjo sem začela odkrivati čare kulinarike.

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. nov 2007 21:46

matilda, tudi jaz sem se to spraševala. ko sem približno pred enim letom začela bolj kukat sem. Nekaterih oseb sploh ni nikjer več. katka

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. nov 2007 21:50

rimljanka je napisal/a:
kalavnik je bil to, matilda. [rumenimak] rimljanka
Jaaa, seveda. matilda

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

1. nov 2007 21:54

Katka, tebe se pa spomnim, da si se oglasila na forumu o novoletnih darilih in sicer o nekih marmeladah ali nekaj takega, ki naj bi jih naredila in dala recept na kulinariko. Pa sem ti potem razložila, da skenov pa ne moreš poslati za objavo k receptu, samo avtorske slikce Spomnim se, da sta me enkrat na enem mojih prvih čvekov dobili v "kremplje" Val in Kuharca37 in je Val pisala, da naredi fižol z jabolki in kako je dober, da s hčero radi jesta (Val, ali si bila to res ti?) Rimljanka, tebe se pa spomnim, ko sta se z eno na čveku motali kot mačka okrog vrele kaše, da bi ugotovili, ali se poznata. Namreč obe sta bile iz istega kraja in res je dolgo trajalo vajino zasliševanje, je bil cel hec iz tega Aha, pa kdo bi pozabil Neno - morje in energijske gate (oz. njen izum z borom), moram priznati, da sem se takrat pa res režala ob klepetu Sporočilo je spremenil(a) matilda dne 01. nov 2007 22:01:50

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

1. nov 2007 22:41

Dobro se spomnim Hali, mamice treh otrok, nekje iz Savinjske doline. Pred cca 5 leti se je pogosto oglašala, letos pa le 1x in po stilu pisanja sodeč je zelo prijetna punca! Teje - kit. se tudi jaz spomnim... Pa Simone 84, ki se je pred nekaj časa drugače imenovala. Včasih se je pogosto oglašala, je zelo dobrovoljna, simpatična; zadnje čase pa se zelo redko oglasi! Roko na srce, tudi Veri zadnje čase "štrajka" . Morala pa sem jo omenit, ker je res polna optimizma. Res se mi zdi, da zna vedno na nek veder in razumen način zapisat svoj odgovor, tudi pri temah, kjer se razvijejo ostri dialogi... in na tak način večkrat pomiri strasti! Pa mladega Jureta, ki je svojo mamico enkrat presenetil s pecivom, nas pa predhodno spraševal na forumu po kakšnih enostavnih receptih! veverica

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

1. nov 2007 22:45

Ja, matilda, jaz sem dolgo vedela, kdo je ona, mene pa ni odkrila, ferda je bila to.

 

rimljanka

Jerneja USA  

član od: 24.11.2006

sporočila: 812

1. nov 2007 22:49

Matilda, Nena-morje v ponedeljek potuje nazaj na Nizozemsko za krajsi cas, kjer ima povezavo z Internetom in nam je ze "zagrozila", da bo ob 9-ih ze visela v klepetalnici. Jerneja USA

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. nov 2007 22:52

Matilda ja ja, se spomnim tistega, potem sem tiste marmelade in ideje za darilca dala v moj album, kjer so še zdaj. Bodo prišle kmalu prav :) katka

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

1. nov 2007 22:52

jerjeneja USA, tudi tebe pogrešamo :) katka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti