Dvotedenska dieta-nujno; imam voljo

Janja  

član od: 10.10.2001

sporočila: 244

21. maj 2003 11:19

Hmm, ne vem...

carmen  

član od: 30.9.2001

sporočila: 306

22. maj 2003 10:12

Tudi sama se vam pridruzim s 14 dnevno dieto in to s ponedeljkom 26.5.03 Lahko vmes kaj porocate kako se manjsajo kg . Sama redno hodim na aerobiko, kolesarim in igram tenis. Upam, da bom tudi sama porocala o uspehu. Spravit moram dol 10 kg, ki sem si jih pridobila v 2 letih / cakanje na delo. Zdaj pa spet zacnem delat in kg nazaj pod kontrolo

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

16. jul 2003 21:12

Danes je tretji dan diete po KC. Počutim se dobro, namerno se sicer še nisem tehtala, vendar čutim spremembe. Trudim se, da popijem vsaj 2,5 l vode dnevno in nekako mi uspeva. Moj cilj je izgubiti 2 do 3 kilograme, ki so mi še ostali po porodu. Že po prvem porodu sem se en teden držala diete in res se po njej nisem več zredila do naslednje nosečnosti, teža je celo šla še za 2 kg dol. Zgleda, da se res spremeni presnova, saj razen da hodim 2x tedensko na aerobiko in da sem zaradi narave dela in domačih razmer cel dan na nogah, ne skrbim ravno vzorno za zdravo življenje. S tem mislim na preveliko količino zaužitih sladic. Dolgoročni plan je poboljšanje, tako da že malo več tečem in kolesarim, po dieti pa nameravam malo omejiti čokolado. To bo težko. Res je, da je veliko v gibanju, vendar če je kil preveč, tudi kakšna dieta ne škoduje, seveda če se je ne lotevaš skoraj vsak ponedeljek po preobilni nedelji.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

17. jul 2003 9:08

Kaj ne skrbiš za zdravje? Kaj pa je drugega to, da se ukvarjaš s telovadbo??? Ne verjamem, da se po aerobiki zavališ v fotelj pred TV z najboljšo prijateljico - pločevinko coca cole in s škatlo domačice ali čem podobnim... Čau, Loni

renatana  

član od: 19.4.2003

sporočila: 250

18. jul 2003 22:38

Coca cole res ne spijem, ker sem se mehurčkom odpovedala ob prvi nosečnosti, res pa je, da mi velikokrat po aerobiki strašno naraste apetit in kaj prigriznem.

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

21. jul 2003 13:55

To je pa logično. Jaz sem šla v soboto na kar dolgo turo s kolesom in sem prišla domov lačna kot volk. Seveda sem se najprej bratila s hladilnikom. Če je človek lačen, mora jesti. Kaj pa je, je pa stvar izbire... Čau, Loni

cat  

član od: 29.7.2003

sporočila: 2

29. jul 2003 12:38

Hojla, folk, jaz imam pa eno prošnjo. Z eno sošolko delava na projektu za faks (naredile bova spletno stran z informacijami o zdravi prehrani, dietah, hujšanju, motnjah hranjenja...) Imava tudi anketo o hujšanju, ki je že objavljena in bi vas prosila, če si vzamete par minut in jo izpolnite. Je anonimna, podatke bova statistično obdelale za en predmet na faksu, kar pomeni, da nama boste pomagali tudi pri oceni!! Naslov je: users.volja.net/bonisegna Najlepša hvala!! Lara

Kate  

član od: 29.7.2003

sporočila: 63

31. jul 2003 17:32

Poznam to dieto iz KC-ja in večina ljudi nima prav dobrega mnenja o njej. Na sploh nobene kratkotrajne diete niso uspešne, ker se potem spet zrediš nazaj, ko nehaš enkrat jesti po njej. Najbolje je, da začnete spreminjati stvari v svoji glavi. Jaz in moj fant se redno ukvarjava s fitnesom in moram reči prvo; sem v 1/2 leta izgubila cca 7 kg in na sploh se počutim krasno. Ne zbolim več ob prvem prepihu.. Moj fant tudi že preveč zdravo je, jaz tu in tja privoščim tudi kaj pregrešnega, ampak nič hudega. Znam tudi zelo zvito dobre recepte preoblikovati v ZDRAVE RECEPTE. Samo vedeti moraš kaj je bolj zdravo zate (maslo ali arašidovo olje namesto margarine, moka tip 850, suho sadje..) V glavnem moj način je naslednji; jem na približno vsake 3 ure (5x dnevno). Zjutraj zajtrk: kosmiči z mlekom, malica: tuna v konzervi, kos črnega kruha in jogurt z manj maščob, kosilo: piščančji ali puranji zrezek (pečen brez maščobe), testenine, solata, 2 malica: sadje (sedaj veliko melone in lubenice) in večerja: solata s fižolom ali jajci.. Čez cel dan spijem vsaj 2-3 l vode in rezultati so tu. Vzdržujem svoje kilograme, ki jih nisem zgubila čez noč, pa saj se tudi niso čez noč nabrali. Upam, da vas nisem preveč utrudila in da bo kaj koristnega tudi za vas.. LP Kate

spela11  

član od: 12.3.2004

sporočila: 1

12. mar 2004 21:35

živjo!odločila sem za 14-dnevno dieto in me zanima kaj naj jem namesto solate,saj je ne maram? :) spela

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecsijasaja
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti