Za katko lopatko!

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

31. okt 2007 15:36

matilda, ne delaj zdaj dveh bregov, no. Tule je debata o slikah pri imenih, ne pa o velikosti črk. In - kolikokrat pa "črke podivjajo"?

Včasih je pač tako, da z manjšimi črkami dodamo kakšno pojasnilo, ki je manj pomembno od osnovnega sporočila.

Se pa nikakor ne strinjam s teboj, če bi vsi imeli ob podpisih še poljubno velike, poljubno obarvane slikice, bi bil forum kot sračje gnezdo.

Sicer pa, kot sem že rekla: Jernej bo imel zadnjo besedo. Ve se, zakaj mu pritiče. 

rimljanka

Cila  

član od: 5.10.2006

sporočila: 3768

31. okt 2007 15:55

rimljanka je napisal/a:

, če bi vsi imeli ob podpisih še poljubno velike, poljubno obarvane slikice, bi bil forum kot sračje gnezdo.

[rumenimak] rimljanka

 

Pa še res je. Ne vem zakaj, ampak kar mine me, da bi brala dalje, kadar pridem do kakih močno  okrancljanih strani.

Cila

renata.k  

član od: 19.8.2007

sporočila: 24

31. okt 2007 16:27

Ker med smeškoti ne najdem copatka , bom imela kar bučo, ker sem res buča, da si copatka ne znam preslikat od drugje renata

matilda  

član od: 16.8.2006

sporočila: 1981

31. okt 2007 17:35

rimljanka je napisal/a:

Se pa nikakor ne strinjam s teboj, če bi vsi imeli ob podpisih še poljubno velike, poljubno obarvane slikice, bi bil forum kot sračje gnezdo. [rumenimak] rimljanka

O teh slikicah poleg podpisa nisem podala nobenega mnenja, zato tudi ne vem o čem se nikakor ne strinjaš z menoj. Ker je bila ravno priložnost, sem pripomnila, kaj pa meni povzroča zmedo... Brez zamere... matilda

Blanchy  

član od: 22.12.2005

sporočila: 2016

31. okt 2007 18:29

matilda je napisal/a:
  Meni se zdi, da se preglednost in enostavnost izgubi tudi s tistimi posti kjer velikost črk vam pluskotom podivja. In potem je en odstavek veeeelik, drugi malo manjši, tretji pa mini... In potem se vedno sprašujem, če je tisti želel nekaj toliko povdariti ali so mu le črke podivjale. matilda

Matilda, včasih se res zgodi, da črke podivjajo - še nisem ugotovila, zakaj

Blanchy

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

31. okt 2007 20:28

Oj, punčke jaz bi tudi imela bučo zraven imena, pa mi jo je že ena ukradla. Škoda, sicer si pa tega ne znam narediti. Renata - kako moreš! buča

rimljanka  

član od: 14.2.2005

sporočila: 17785

31. okt 2007 20:29

saj imaš ti tudi lahko bučo, zakaj pa ne, buča! rimljanka

Bojan  

član od: 29.8.2001

sporočila: 585

31. okt 2007 20:31

rimljanka, hvala, da si vskočila in malo ohladila tole navdušenje nad lepljenjem vsemogočih slikic k podpisom. Te slikice SO NAVLAKA, ki me, pri tem da sem skrbno pretehtal vsak pixel na tehle KulSlo straneh, seveda moti. Ampak - nočemo biti policaji in prepovedat vsako tujo slikico!, bolj upamo na občutek za mero in dober okus. Saj bomo kmalu dodali nove smeškote, če je komu premajhna sedanja zbirka! Bojan

buča  

član od: 29.7.2006

sporočila: 1561

31. okt 2007 20:56

Rimljanka, veš neznam si tega narediti. Buče mislim. buča

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

31. okt 2007 22:39

Meni so pa kar luštne tiste veveričke in lopatke, čisto nič moteče se mi ne zdi. Če bi pa kar neke fotografije lepili sem k podpisu, bi pa verjetno bolj motilo. Tako da ... Sicer pa ... začetno navdušenje bo po moje hitro minilo, saj tudi redko kdaj vidimo kak prispevek okrancljan z barvami, odebelitvami ipd., od začetka je bilo pa tega kar precej. Všeč mi je tudi Bojanov stavek: "Upamo na občutek za mero in dober okus." Atina

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecNikita
Kaj jutri za kosilo?gobica1402
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti