Čili in čokolada

balonka  

član od: 9.3.2007

sporočila: 548

30. okt 2007 18:31

Mogoče bi bila dobra krema tista ,ko se skuha smetana in čokolada.Pa čez noč pustit,nasledni dan pa stepeš in dodaš čili.

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

30. okt 2007 19:15

Vendy,

skenirala sem ti recept za odlične čokoladno čilijeve kocke iz revije Essen & Trinken. So res fantastičnega izbranega okusa. Recept je primeren tudi za tortico premera 24 cm.

Na žalost ne znam prilepiti slike sem notri, pa tudi na zasebno pošto ne.

Če mi katera razloži, kako se to naredi?

Anja

veverica  

član od: 12.11.2001

sporočila: 1038

30. okt 2007 19:30

anja27 je napisal/a:
Na žalost ne znam prilepiti slike sem notri, pa tudi na zasebno pošto ne.

Če mi katera razloži, kako se to naredi?

Anja
Anja, sem že pod eno drugo temo razpredala, da sem že skoraj mojstrica v programiranju Lahko ti pomagam, a žal sem se naučila res samo to in ti niti ne znam tule na forumu razložit... če želiš, mi lahko na zasebno pošto napišeš svoj mejl, pa ti bom razložila... Ja, tudi po zasebni pošti ne znam pretentat tele naše kulinarike veverica

anja27  

član od: 2.6.2005

sporočila: 1085

30. okt 2007 20:11

veverica,

hvala za trud. Če je tako zakomplicirano, kot praviš, se žal nimam časa ukvarjat s tem.

Vse, ki želite imeti recept, mi pošljite e-naslov na zasebno pošto.

LP

Anja

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

30. okt 2007 22:35

Jaz sem Goljata razumela, da se da čilijevo olje v čokolado za oblivanje. Da se jo z vodo ne uniči. Če je v čokoldani kremi, je lahko kar tak čili, po moje??? lidka

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

5. nov 2007 9:23

Jaz sem vadila še eno mole omako...potem me je pa malce prehlad odvrnil od nadaljnjih eksperimentov. Sem pa nameravala stopiti do znane lj.čokoladnice in povprašati, kakšen čili uporabljajo. Če zvem kaj uporabnega, poročam. Vendelina jr.

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti