Noč čarovnic

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

15. okt 2009 17:31

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Samo svoje mnenje bom povedala: I HATE Halloween! [crvivojabolko][pika-crna][palecdol][palecdol]

[pika] Vanja
tudi jaz nisem fan, ampak moramo imet babe enkrat taprav praznik da se zberemo

anaeva  

član od: 14.11.2007

sporočila: 1742

15. okt 2009 20:33

majamarko je napisal/a:
Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Samo svoje mnenje bom povedala: I HATE Halloween! [crvivojabolko][pika-crna][palecdol][palecdol]

[pika] Vanja
tudi jaz nisem fan, ampak moramo imet babe enkrat taprav praznik da se zberemo
Še ena Vsake toliko časa je pa ja potrebno metlo spucat pa mal naokrog anaeva

Vanja_v_ZDA  

član od: 14.11.2008

sporočila: 6079

15. okt 2009 20:42

Ok, jaz sem ga torelirala leto ali dve, ko je bil sin še 6, 7, 8 let star in je vedno s prijatelji hodil trkat po sosedovih vratih. Vedno v spremstvu ene ali več mam.

Zdaj jo z možem mrkneva iz hiše na lepo večerjo, ker se nama enostavno ne ljubi početi nič, kar je v zvezi s tem dnevom.

Sploh je pa svet prevzel še eno traparijo iz Amerike

No, sem tak "spierlferderber", da mi tudi šemljenje za pusta ni bilo nič kaj privlačno. Sem vedno komaj čakala, da je bil dan mimo.

Vanja

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

15. okt 2009 21:01

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Ok, jaz sem ga torelirala leto ali dve, ko je bil sin še 6, 7, 8 let star in je vedno s prijatelji hodil trkat po sosedovih vratih. Vedno v spremstvu ene ali več mam.

Zdaj jo z možem mrkneva iz hiše na lepo večerjo, ker se nama enostavno ne ljubi početi nič, kar je v zvezi s tem dnevom.

Sploh je pa svet prevzel še eno traparijo iz Amerike

No, sem tak "spierlferderber", da mi tudi šemljenje za pusta ni bilo nič kaj privlačno. Sem vedno komaj čakala, da je bil dan mimo.

Vanja

Vanja, sorodna duša!

Atina

Katarina K  

član od: 5.7.2008

sporočila: 2741

15. okt 2009 21:07

Ma ja sej jaz tudi ne kupujem teh zadev, ko so povezane z tem kao praznikom. Mi je pa fajn, da lahko kej bolj grozljivega in mogoče morbidnega spečem, da niso same rožice, pa take zadeve. Katarina K http://katarinak.moj-album.com/

lidka  

član od: 16.12.2002

sporočila: 3690

15. okt 2009 21:36

Jaz sem pa vsa v luftu prišla iz ZDA, sem kupila kostume, take scary mary za nas tri, čarovniške plašče pa to... : ) : ) : ) Delali bomo punč čaj, s pajki noter, takimi plastičnimi, so bili v Bronxu toook poceni, da ni da ne bi vzela... : ) Delat mislim brownie kolač, gor bom narisala pajkovo mrežo, to pa posula z vijolčnimi bleščicami. Delat mislim piškote, sem kupila modelčke v Target za 1 $, mislim, da jih je 5 različnih. Po moje bojo netopirčki, posuti z oranžnim al pa vijolčnim kristalnim sladkorjem. Lani sva v Benetkah kupovala ene pajke, pa mrežo, pa je bila na balkonu kar celo leto na oknu, tok nam je bilo všeč. : ) Grilande iz duhcev imam obešene čez balkon. Naredila sem kekse Fave dei Santi, v dveh različicah, jutri bojo zginili, ker jih nesem v dar, pa sem danes kupila novo kilo mandljev, da naredim ponovno... Buče bomo izrezali, mam profi kit za izrezovanje, sem imela že pravo gusarsko ladjo z vsemi jadri in smrtkami izrezano dve leti nazaj. Lani netopirja in čarovnico. Letos moram še mal nanetu pogledat... : ) To bo to za letos. Mi trije bomo meli žur doma. p.s. pri nas NI NIČ za kupit, kar se tiče Halloween, verjemite mi... tko da, škoda besed in pritoževanja... lidka [sonce]

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

16. okt 2009 7:07

Tudi jaz se že veselim naše žurke...samo kaj, ko bom cel teden prej na službeni poti (sicer se veselim tud ljubega Dunaja, ampak ne bo časa za peko :)

katka http://katka-lopatka.moj-album.com/album/5

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

16. okt 2009 9:33

Atina je napisal/a:

Vanja_v_ZDA je napisal/a:

Ok, jaz sem ga torelirala leto ali dve, ko je bil sin še 6, 7, 8 let star in je vedno s prijatelji hodil trkat po sosedovih vratih. Vedno v spremstvu ene ali več mam.

Zdaj jo z možem mrkneva iz hiše na lepo večerjo, ker se nama enostavno ne ljubi početi nič, kar je v zvezi s tem dnevom.

Sploh je pa svet prevzel še eno traparijo iz Amerike [zloba][zloba][zloba]

No, sem tak "spierlferderber", da mi tudi šemljenje za pusta ni bilo nič kaj privlačno. Sem vedno komaj čakala, da je bil dan mimo. [zloba][zloba]

[pika] Vanja

Vanja, sorodna duša!

Atina
Po napadu psa za pusta (tik pred hišo), tam pri šestih letih je tudi mene vse minilo... Anaeva - z Atino uletita pome, ok?

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

malo za hecsijasaja
Kaj jutri za kosilo?johana
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti