Pralineji na kulslo način pod budnim očesom mojstra goljata

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

tema odprta - 27. okt 2007 21:22 | ogledi: 6.778 | odgovori: 97

Zdelo se mi je potrebno odpreti kar novo temo, ker tako navdušena nad vsem, kar se je danes dogajalo v Škofji Loki, nisem bila že celo večnost. Kulinarika na kupu, sem mojstra posvarila že v četrtek, naj se pripravi. Take atmosfere pa že dolgo nisem doživela. Stana.R, Jade, Majamarko, Lidka, Sarabande, pa da na Veri s spremstvom ne pozabim. In še ena simpatična dečva, katere ime sem pa pozabila. Potem sta bili pa še dve dami, ki sta se med nami popolnoma zgubili.

Čokolada se je kar cedila od nas, skoraj ne bi bilo treba pomivati, obdelali pa smo vse teme, od tašč do pravih kuharskih, da ne bo pomote. In ežoj bo tudi prišel na svoj račun pri kot ogledalo sijoči glazuri. Sama sem celo rokav namočila v čokolado.

He, he, Stana in company so se seveda zgubile, na koncu pristale pri mojstru pred domačimi vrati. Ampak zamuda je nekaj čisto običajnega pri Goljatu. Se je splačalo potrpeti tistih nekaj minut.

Aja, Ognjič, mojster te pozdravlja.

Torej, kuharce in kuhar, you made my day, pa še tiste pol tone čokolade, ki sem jo tam polizala. Zadnje dni pa res zelo zdravo večerjam, včeraj je bila torta, danes pa čokoko meni. Saj pravijo, da je čokolada odlično zdravilo za vse. V kombinaciji s kulslo čokoholiki je pa sploh super.

Loni Makaroni

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. okt 2007 21:33

Hehe, Loni, jaz še nimam dovolj čokolade in sem že napadla tiste pralineje, ki smo jih dobili nazaj:) PO moje bo mala začela razgrajat sredi noči od vseh poživil iz čokolade;) Bilo je pa res fajn, še enkrat hvala stani.r in njeni prijateljici za prevoz in super zabavo, pa seveda jade za vse:) In ostalim kulinaričarkam in nekulinaričarkam! (pa sploh nisem vedela, da je bil tisto sarabande...) PS: smo pa še Goljata nasmejale s svojimi pripombami, a ne?;) Veri

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. okt 2007 21:46

Je bilo pa res fajn, sploh sproščenost in smeh;) Tako da se je splačalo, pa čeprav nisem izvedela ne vem kakih kulinaričnih skrivnosti, sem pa precej o tem, kje kaj dobiš, kar mene najbolj matra. Je bilo pa po moje prvič, da mu je ena vmes med tečajem ušla dojit;) hehe. No, saj me niste pogrešali, samo zgago delam;) Veri

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. okt 2007 21:55

Loni, a zato si bila v kotu tako tiho??? jaz se držim nazaj, ker hočem kaj pofotkat, ampak se marko nekaj čudno sprehaja tudi jaz nisem vedela, da je bil "blažen" med ženami (poleg našega Mojstra) sarabande Je bil pa fejst priden!!! Hitim fotkat drugače ne bo nič...mandljevi kupkčki kopnijo... Nasmejala sem se pa tako, da me kar obrazne mišice bolijo, hudo...super noro fino fajn...pa družba ena A!!!

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. okt 2007 21:56

Maja, saj poznaš bonton, s polnimi usti se ne govori, sploh pa če so polna čokolade. Loni Makaroni

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. okt 2007 22:01

Loni je napisal/a:
Maja, saj poznaš bonton, s polnimi usti se ne govori, sploh pa če so polna čokolade. Loni Makaroni [rozica]
se bojiš da bi ven ušla, a???

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

27. okt 2007 22:02

Punce, a bi katera bila zainteresirana za dekoracijo iz sladkorja - saj veste pihanje sladkorja, pa sladkorne rožice, tisto ko je govoril o bonbonskem sirupu... In imel na steni slikce... Je rekel, da če bi nas bilo nekje pet, bi nam naredil tečaj... Torej, na plano, bi šla katera z mano? (mala je bila tako pridna, da lubi pravi, da me bo še kam poslal, ko sem tako dobre volje nazaj prišla;) Veri

darjuška  

član od: 4.7.2005

sporočila: 1188

27. okt 2007 22:04

Mandljevi kupčki so zakon, a ne da. Pa tako simpl za naredit.

majamarko  

član od: 26.9.2003

sporočila: 2565

27. okt 2007 22:09

Veri, računaj name, sem ti že na tečaju omenjala, pa lidka je tudi za!!! Sem čisto pozabila - LIDKA FULL HVALA ZA PREVOZ!!! Za klepet, srečno pot, "kofetko"...super si, pa to itak veš, anede darjuška, ne govori, moj je že tri pojedel...pravi da bi jutri fotkala, pa ne zaupam

Loni  

član od: 12.12.2001

sporočila: 7859

27. okt 2007 22:18

mene tudi

 

Loni Makaroni

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti