Čistilna gobica

baredi  

član od: 7.7.2007

sporočila: 31

tema odprta - 27. okt 2007 7:39 | ogledi: 1.727 | odgovori: 9

Pozdravljeni!

Morda bo zvenelo malo čudno ampak vas vseeno prosim za pomoč!!!

Pred štirimi tedni sem na spletu naročila gobico,katera naj bi očistila vse.

Sedaj pa se ne spomnim kako se imenuje.Vem to,da se pri čiščenju obrabi in

da stane 8eurov.Vem,da je bilo govora na forumu,da ste jo nekatere naročile

in da ste zadovoljne.Prosim vas,da mi poveste kam naj se obrnem da jo končno

dobim.Ko sem naročvala preko spleta,so mi poslali odgovor,da je naročilo oddano,

ampak to je pred štirimi tedni.

Že v naprej se vam zahvaljujem za odgovor in lep dan vam želim!!!

baredi

Sweetie  

član od: 22.1.2004

sporočila: 1268

27. okt 2007 7:47

To je gobia WipeIt. Najdeš in naročiš na linku http://www.wipe-it.si/ Jaz sem jo naročila, nekaj malega poskusila v kopalnici, pa ni učinka. Morda imamo že prestaro kopalnico in preveč oblog, da bi kaj pomagalo. Čiščenje drugih reči še nisem poskušala. Sweetie

baredi  

član od: 7.7.2007

sporočila: 31

27. okt 2007 7:52

Hvala Sweetie sem jo že naročila,pred štirimi tedni in štos je v tem,da jo še vedno nimam!!!! baredi

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

27. okt 2007 8:35

mal pokličite tja. Jaz sem naročevala prek top shop-a neke stvari in dobila po 2 mesecih. katka

frina  

član od: 8.5.2005

sporočila: 3472

27. okt 2007 10:54

15 dni prejemu naročila po pošti ima kupec pravico blago brez utemeljitve zavrniti. F r i n a

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

27. okt 2007 11:23

Jaz jo pa imam - kupili pa smo jo na bencinskem servisu LOGO na Brezovici in za nekatere stvari je res super.

En košček sem jo dala enemu žlahtovcu in kar verjet ni mogel, ko je iz svojega oldtimerja Opel GT odstranil madež, ki ga z ničemer ni mogel odstraniti. Še isti dan je sedel v avto in šel na Brezovico po zavitek tega čudeža.

Lep dan vsem skupaj

rrr

ribaracarak  

član od: 3.4.2003

sporočila: 4311

27. okt 2007 11:51

Aja pa še to: v naši trgovini s tehničnim blagom imamo artikle zložene na belih pločevinastih policah in z leti so po teh policah nastale sive lise (kot bi bila barva odrgnjena) - vsaj tako smo mislili, saj se te lise niso dale odstraniti in tudi v temprimeru se je wipe-it odlično odrezal. NO sedaj pa se bomo morali še mi, saj je tega kar precej rrr

Kristina  

član od: 13.1.2007

sporočila: 425

27. okt 2007 13:44

No,pa smo spet pri "wipe it" gobici Tudi jaz sem morala nekaj časa čakati na pošiljko ker naj bi zaloga pošla.Naročila sem paket, kjer je deset že narezanih gobic.Ko sem jih dobila, sem bila razočarana, saj je bilo v paketu deset micenih kockic, velikosti šibične škatlice.Najprej nisem vedela kaj bi s tako majhno gobico sploh očistila, potem pa sem jo sprobala najprej na sinovih "kopačkah"po par potegih se je izrabila, začela se je "svaljkati", tako da je bil čevelj poln takih drobnih svaljkov.Sem bila pa presenečena, ko sem iz lesene površine popolnima očistila čačke od flomastra.Potem sem šla na mikrovalovko in tam porabila vse gobice. Sploh niso trde, tako, da bi se dale rezati z nožem,kot kaže na reklami, ampak mehke, kot navadna goba. Mislim, da jih nebom več naročila. Kristina

mamka  

član od: 10.7.2006

sporočila: 434

27. okt 2007 15:56

Eh ja. Kaj bi sploh človek rekel na to. Tole je za g. Bredo Kutinovo in njene uslužbence. mamka

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
MOJ vrtrdkapica
Kaj danes za zajtrkjohana
malo za hecNikita
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti