Nenavadna ( smešna ) imena gostiln

hruškabanana  

član od: 10.4.2007

sporočila: 178

26. okt 2007 20:41

frina, jaz sem slišala, da je gostilna pri hartlu ljubkovalno tudi "gostilna pri veseli vdovi....":) ljudsko poimenovanje naj bi bilo staro par let, in sicer naj bi tam na sedmini ena vdova od veselja na mizi plesala....,)))) besede, besede, bnesede...:) hruškabanana

Rmeli  

član od: 5.2.2004

sporočila: 344

26. okt 2007 20:42

Pri nas pa so eni trgovini manjši rekli pri mucikah, ker so enkrat zjutraj mlade mucike sedele v izložbi zraven salam in sira. So jo kmalu zaprli. LP, Rmeli Rmeli

neznan uporabnik

26. okt 2007 20:43

za tamkoučeri sem pa že tudi jas slišala.... lovebeyba

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. okt 2007 20:50

Zoprna klet (včasih Operna) naproti Opere v LJ. Verjetno prav ta, ki jo ne omenja Petra 1, naziv si je pa prislužila zaradi groznega strežnega in kuhinjskega osebja. Ker so bili poceni in je bil en naš sošolec sin bivšega lastnka in ker so bili najbližji sosedje CKZK smo bili tam redni, čeprav nikakor zaželjeni gostje. nola

Atina  

član od: 29.11.2004

sporočila: 3792

26. okt 2007 20:52

Od Žmauca sosed in od brata prjatu (nekaj takega) je med Aškerčevo in Maxijem Atina

katka lopatka  

član od: 1.12.2006

sporočila: 4996

26. okt 2007 20:55

vida70 je napisal/a:
katka lopatka je napisal/a:
Aja jaz pa sem iz LJ in ne vem, da so v bližini žal kakšni čevapi??? katka
o so so, gostilna Pod kostanji je to , ce se ne motim vida70
Hvala, se mi je zdelo, da je to to :) Sem že mislila na RES dobre čevape malo naprej v Jaršah pri Napoliju (se opravičujem, ker padam izven tematike....) katka

spagon  

član od: 12.6.2007

sporočila: 1133

26. okt 2007 20:58

Nekoč sem se peljala skozi eno vas nekje na Dolenjskem in se je imenoval nek bar Siporeks ne vprašajte zakaj, nimam pojma, mi smo se dodobra nasmejali spagon

elaphus  

član od: 27.9.2002

sporočila: 6945

26. okt 2007 21:07

En mikro lokalček malo pred filo faksom je bil pred četrt stoletja med študenti biologije ljubkovalno imenovan Digestorij - vsa prednja stena je bila steklena in se je vse not videlo, hehe.

LP

cervus

titta  

član od: 28.9.2006

sporočila: 1056

26. okt 2007 21:11

Ko sem bila na Hvaru, je v bližini mesta Stari grad ena "domača" diskoteka. No, bila je.

S fantom sva se kar vseh sedem let odločala, da greva, pa je bilo vedno kaj.... diskoteki se je reklo "LUDA KOKA", ker je imel lastnik kurjo farmo tam blizu.

 

Ko sva pa končno en večer le rekla, da greva, pa je lastnik umrl in Luda koka je prenehala obratovati.....

titta

nola  

član od: 25.1.2006

sporočila: 3112

26. okt 2007 21:13

katka lopatka je napisal/a:
vida70 je napisal/a:
katka lopatka je napisal/a:
Aja jaz pa sem iz LJ in ne vem, da so v bližini žal kakšni čevapi??? katka
o so so, gostilna Pod kostanji je to , ce se ne motim vida70
Hvala, se mi je zdelo, da je to to :) Sem že mislila na RES dobre čevape malo naprej v Jaršah pri Napoliju (se opravičujem, ker padam izven tematike....) katka
Edini RES dobri čevapi v LJ so pri Harambaši za Šolo za arhitekturo. nola

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Dragička
malo za hecNikita
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti