Zajtrk v postelji

Jelenckova  

član od: 30.3.2005

sporočila: 2053

25. okt 2007 8:15

Pri nas zajtrka v postelji ni, pa si ga nekako tudi ne želim, ker mi nekako ni udobno se valat s šalco kave po postelji in drobtiniti po njej (če pa kaj sovražim v pojstli, so to suhe drobtine, od kruha npr.). Raje vstaneva, pa v miru zajtrkujeva skupaj, ker to nikoli ne počneva med tednom. Pol mogoče, greva nazaj se valat v pojstlo,... Jelenckova

Vendelina jr.  

član od: 17.5.2006

sporočila: 9217

25. okt 2007 9:27

Partnersko razvajanje ima različne pojavne oblike - kar se mene tiče, spada to področje med moje/najine zasebne zaklade in v sferi zasebnosti in intimnosti bodo tudi ostali. Je pa takole: Sproščenosti, intimnosti, razvajanja - v moško-ženskem odnosu to ženska nauči moškega. Zdaj, ladies, če mislite, da se vam premalo dogaja, morda so bile pa vaše predavateljske tehnike napačne in neustrezne. Vendelina jr.

helgula  

član od: 21.4.2006

sporočila: 551

25. okt 2007 9:35

Tudi jaz sem mnenja, da zajtrk ne paše v posteljo. Dosti bolje se počutim za mizo. Nekoč so razlagali, da če imaš v postelji drobtine od kruha in potem spiš na njih sanjaš, da te pikajo kače. Ne vem, nisem še poskusila in tudi želje nimam. "Bog požegnaj" tistim, ki jim to prija. helgula

mamamia  

član od: 9.11.2004

sporočila: 15820

25. okt 2007 11:42

Ne vem, meni zajtrk v postelji ne znese oziroma me ne navduši. Mi je mož znal kdaj kavo v posteljo prinest, ker ve, da jo ob sobotah in nedeljah, ko je več časa, rada zjutraj spijem, ampak to ni to. Nisem dovolj "komot" v postelji, da bi mi bila hrana in pijača v užitek. Ne rečem za kak kozarček penine ob kakšnih trenutkih, ko kozarec kar zapuhti, ampak jem pa raje pri mizi. Še ko sem bolna, vstanem iz postelje, ko je treba jesti...

Sicer pa ima razvajanje veliko pojavnih oblik, vključno z zajtrkom v postelji, vrtnico  na zložljivi mizici ali čem drugim. Jih je dovolj, da vsak najde kakšno zase. Mamamia

 

mamamia

Veri  

član od: 21.10.2004

sporočila: 4272

25. okt 2007 11:58

Hehe, cila, v naši družini imamo pa srečo z moškimi! Moj oče je VSAKO JUTRO vseh 30 let skuhal kavico za mami, tako da jo je prebudil vonj po kavici... Zajtrkovala nista vedno, sta imela obdobja, predvsem pa različne ritme, ampak kavica je bila vedno. No, zdaj se je oba probata odvadit, hehe:) Kar pa ni več tak problem, ker ne živita več skup;) MOj lubi pa me z zajtrkom ne budi, ampak mi zadnje čase odnese tamalo, da lahko 1-2 uri v miru spim in mi medtem še nareže melono, da jo pojem, ko se zbudim! A ni srček?! Hihi, ni samo znanstvena fantastika;), je pa mogoče romantična komedija, ki se je nekaterim moškim srednjih let ne da več gledat, ker se jim zdijo preotročji;) bomo videli, kaki bomo mi... tabina, probaj parkrat njegov c.) "zajtrk", pa boš zelo verjetno deležna še kakega a.) ali b.) mandarinica, če greš spat par ur prej, niti nimaš kakega hudega zadaha, preverjeno... Saj si si pred par urami umil zobe. Sicer pa lahko vstaneš, umiješ zobke in hop nazaj v posteljo... Včasih sem pa predvsem jaz nosila njemu zajtrk v posteljo, ampak zadnje čase ga vsaj nekdo zbudi (ali mala ali psička, ker ne morem obeh hkrati porihtat in potem ena cvili...) No, bo boljše, pa bo spet dobil zajtrk v posteljo ali pa še boljše pripravljen na mizi - ker tja lahko več naložiš, hehe;) Veri

neznan uporabnik

25. okt 2007 12:04

Meni zajtrk v postelji ali pa tudi samo kavica zjutraj v postelji ne pašeta. Ne maram tega, da sem stalno v strahum da bom kaj polila, da bom imela polno posteljo drobtin.... Možu pa se zdi zelo zelo imenitno, če mu še v posteljo prinesem kavo. Tega se je navadil že pred davnimi leti, ko sva se vzela in še sedaj je tako. Če je le čas mu to zelo rada ustrežem. Tudi on tako spoštuje mojo željo in mi v posteljo praviloma ne nosi nobene hrane in pijače, razen če ga za to prosim (o kakšni bolezni). Tako pač je, smo si različni tedi

Talija  

član od: 12.9.2005

sporočila: 171

25. okt 2007 12:41

Ovčka, malo pa sem ti nevoščljiva, za tako dobrega moža, ne za zajtrk v postelji. No, saj moj tudi ni tako slab. Ima tudi svetle dneve in me zna presenetiti s kakšno pozornostjo, tudi s petelinjim zajtrkom. Lp Talija

lesnik  

član od: 9.10.2006

sporočila: 294

25. okt 2007 12:45

eeeh, koruza pa sanje pa to..... lesnik

vida70  

član od: 13.9.2005

sporočila: 461

25. okt 2007 12:46

ce se temu zajtrku rece sex, potem ga sprejmem, sicer pa jem v kuhinji za mizo vida70

Noa  

član od: 13.2.2003

sporočila: 716

25. okt 2007 13:00

Vida70, Petelinji zajtrk je seveda ravno to, kar ti sprašuješ )) Takega imam tudi jaz rada, kar se hrane tiče, mi pa še vedno najbolj paše kar pri mizi... Noa

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?Trixi
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti