Palačinke

vida u.  

član od: 1.4.2007

sporočila: 360

25. okt 2007 10:54

tejka77 je napisal/a:
Moram napisat,da sem danes na obisku pri sestri na Gorenjskem jedla najboljše palačinke-posebej pa nadev-najprej namažeš nutelo,posipaš kokos,dodaš na kolobarje narezano banano,zaviješ,potem pa dodaš še sladko smetano.... Mogoče vici o Gorencih ne držijo povsem ? Lp tejka77
Tejka tvoja sestra ni gorenka je prava štajerka, zato si se pa lahko najedla palačink. Aja mimogrede, sem mislila, da ona živi v LJ: vida u.

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

25. okt 2007 11:06

Pri nas imamo na obdobja palačinke tudi vsak dan, kar tako, za na hitro, ali kot sladica ali pa samo bolj močno juho + palačinke,za kosilo ali večerjo. Testo naredim iz litra tekočine: mleko plus voda, navadna ali mineralna, le 2 jajca in moka. Zmiksam, spečem palačinke, kolikor se jih poje, ostanek dam (včasih tudi za 24 ur) v hladilnik in pečem ko je potreba ali lušt. Moji trije mažejo le Nutello, včasih naredim nadev iz orehov in kisle smetane z malo sladkorja, zame pa je zakon marelična marmelada. In ko je testo iz hladilnika, se pravi ko je počivalo, so še boljše. juma

golubić  

član od: 13.5.2007

sporočila: 1276

25. okt 2007 13:29

Pri meni je tako:jaz delam palačinke,mase je dovolj za 15 palačink, ko končam nikjer nobene,sproti jih jemo ,če mi katera ostane je "čudež".Mažemo jih z marmelado marelično.slivovo-domačo,nutelo,tudi z skuto ali sirom.Zdej ko sem prebrala vse kaj ste napisale jih moram takoj narediti. Moj sin jih tudi dela,delal jih je ko je bil star 9 let,zdej ima 11.Rad ima palačinke,in ko je prej rekel da bi jih jedel sem rekla da jih lahko naredi sam,če kaj ne bo v redo nič hudga,sej bo drugič bojlše.LP. golubić

lili_stef  

član od: 18.1.2007

sporočila: 183

25. okt 2007 14:14

Juma, pri nas delamo enako. lili_stef

Szdenka  

član od: 22.10.2003

sporočila: 220

25. okt 2007 14:22

Sicer nisem brala vsega, vendar je moja izkušnja takšna, da dam vedno ali samo mleko ali sam radensko. Takoj ko mešam, so podplataste. Dosti pomaga tudi to, da jih delaš na margarini (če že ne na maslu) in ne na olju. Poskusi in poročaj. Pozdravček Še o namazih: Pri nas gresta poleg standardnih najboljše v promet: - posujem žličko sladkorja in nanjo stisnem malo linone in - namažem s kislo smetano in nanjo marelično marmelado..... Zakaj mislite, da imam krepko težo..... Zdenka Sporočilo je spremenil(a) Szdenka dne 25. okt 2007 14:23:17 Sporočilo je spremenil(a) Szdenka dne 25. okt 2007 14:26:58

ursa40  

član od: 28.4.2005

sporočila: 610

25. okt 2007 14:36

MMMMM mislim, da jih bom danes spet naredila ,pa pa ša nečakinji pazim....to bo veselje. Vendelina jr. ja sem res kriva malo razvajam moji punci, saj tudi sama naredi palačinke,celo večkrat kot jih ji jaz . Res ne bi razvijala kakšnih pogovorov na temo vzgoje (da nas gospa moderatorka ne zaklene), sem pa iz čistega firbca povprašala za kakšen drugačen recept, ker več glav več ve, kajne ? Lepo pa radi se imejmo ursa40

juma  

član od: 15.6.2007

sporočila: 235

25. okt 2007 14:38

O, Dragička, kakšno super kuhinjo imaš, ne zamerit, saj fantek je sevda tudi luškan. Sin? Si jo kupila ali dala delat? Takoj bi imela tako!! juma

a1  

član od: 26.6.2007

sporočila: 123

25. okt 2007 15:12

Ežoj, hvala, si me prehitel... Je pa res, da sem najprej za mnenja o barvah spraševala na forumu, kasneje sem si pa "prilastila" idejo... LP;) a1

Kulinarična Slovenija ne odgovarja za vsebino foruma! Vse napisano je odgovornost piscev besedil.

Za pošiljanje sporočila v forum, morate biti vpisani v KulSlo. Kliknite na VPIS! Če ste že vpisani in niste prijavljeni se prijavite.


Forumi (vroče teme)

Kaj jutri za kosilo?johana
malo za hecmišzmoke
Kaj danes za zajtrkMajda Marianne
MOJ vrtmalaga
Ločevanje živil 90. dni - 5. deldočka

Video recepti